fot. DreamHack

HellRaisers testuje nowych zawodników

Nie obejdzie się bez roszad kadrowych w HellRaisers po nieudanym występie na DreamHack Open Stockholm 2015 – zawodach będących kwalifikacjami do kolejnego turnieju rangi major, DH Cluj Napoca. Zespół ten rozpoczął już testy dwóch nowych zawodników. Do HellRaisers mogą trafić dwaj gracze – jeden ze Słowacji, a drugi z Czech. Najprawdopodobniej zastąpią Kazachów, którzy dotychczas grali pod banderą HR.

Do HellRaisers najprawdopodobniej dołączą  Tomáš „oskar” Šťastný i Martin „STYKO” Styk. W ostatnim czasie pełnili rolę rezerwowych w internetowych turniejach, w których bierze udział zespół. Zastępują oni mou’a oraz AdreNa. Niebawem dwaj byli zawodnicy Fraternitas mają wybrać się w podróż do Kijowa, by z pozostałą trójką z HR – s1mplem, ANGE1 oraz kUcheRem – przygotowywać się do kolejnych zawodów na bootcampie. Póki co nie jest pewnym, czy na dłużej w drużynie zostanie wspomniany już s1mple, który pełni rolę rezerwowego od czasu odejścia Dosi z HellRaisers.

Aktualny skład HellRaisers:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Emil „kUcheR” Akhundov
  • Aleksandr „s1mple” Kostyliev – rezerwowy
  • Tomáš „oskar” Šťastný – okres próbny
  • Martin „STYKO” Styk – okres próbny
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vega Squadron najlepszy na ESL One New York 2015

Zespół Vega Squadron, w którego skład wchodzą trzej Ukraińcy oraz dwaj Rosjanie, okazał się najlepszy podczas turnieju ESL One New York 2015. Zawody t...