STS
fot. Hitbox

Polska ograła Holandię w pierwszym meczu MŚ

W pierwszym meczu na rozgrywanych w Serbii nieoficjalnych Mistrzostwach Świata 2015 w Counter-Strike: Global Offensive reprezentacja Polski odniosła zwycięstwo nad drużyną Holandii. Pojedynek ten odbywał się na mapie de_cache. Dzięki tej wygranej naszych rodaków od awansu do fazy pucharowej dzieli już tylko jeden triumf w grupie. Polacy dobrze weszli w pierwszą część tego meczu. Od razu zaczęli […]

W pierwszym meczu na rozgrywanych w Serbii nieoficjalnych Mistrzostwach Świata 2015 w Counter-Strike: Global Offensive reprezentacja Polski odniosła zwycięstwo nad drużyną Holandii. Pojedynek ten odbywał się na mapie de_cache. Dzięki tej wygranej naszych rodaków od awansu do fazy pucharowej dzieli już tylko jeden triumf w grupie.

Polacy dobrze weszli w pierwszą część tego meczu. Od razu zaczęli budować sobie przewagę nad Holendrami. Tej nie oddali już do końca pierwszej połówki, dzięki czemu zakończyła się ona zwycięstwem Polaków 9:6. Holandia wygrywając trzy pierwsze rundy po zmianie stron doprowadziła do remisu. Kolejne ataki naszych rodaków były jednak bardziej skuteczne i ponownie „odskoczyli” od swojego przeciwnika na kilka rund. Polska ostatecznie wygrała z Holandią 16:11.

W kolejnym meczu Polska podejmie Francję. Zwycięzca tego meczu awansuje do ćwierćfinału Mistrzostw Świata. Polsko-francuski pojedynek powinien wystartować o 15:30. Z kolei rywalem Holandii będzie USA – przegrany odpadnie z turnieju.

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro poznało pierwszego rywala w Australii

Już jutro reprezentanci Virtus.pro rozpoczną zmagania w Australii na turnieju Crown Counter-Strike Invitational. Polska formacja będzie jedną z cztere...