STS
Fot. Riot Games

Huni i Reignover poza Fnatic

O tym, że dwaj gracze z Korei Południowej – Heo „Huni” Seung Hoon i Kim „Reignover” Yeu Jin – mogą rozstać się z Fnatic mówiło się od kilkunastu dni. Dzisiaj na oficjalnej stronie organizacji wiadomość ta została w końcu potwierdzona. Obaj najprawdopodobniej przeniosą się do Ameryki Północnej. Huni i Reignover dołączyli do Fnatic w styczniu tego […]

O tym, że dwaj gracze z Korei Południowej – Heo „Huni” Seung Hoon i Kim „Reignover” Yeu Jin – mogą rozstać się z Fnatic mówiło się od kilkunastu dni. Dzisiaj na oficjalnej stronie organizacji wiadomość ta została w końcu potwierdzona. Obaj najprawdopodobniej przeniosą się do Ameryki Północnej.

Huni i Reignover dołączyli do Fnatic w styczniu tego roku. Drużyna mimo dość młodego stażu i nie tak wielkiego doświadczenia bardzo szybko zaczęła się dobrze spisywać. Koreańczycy mieli spory wpływ w wyniki osiągane przez Fnatic, dzięki czemu szybko zaczęli cieszyć się sporą popularnością wśród społeczności League of Legends.

Fnatic starało się przekonać graczy do pozostania w drużynie. Na nic się to jednak zdało. Mimo kilkukrotnego podbijania wysokości wypłat Huni i Reignover nie zdecydowali się na dalsze granie pod banderą Fnatic.

Na chwilę obecną nie jest wiadomym, kto będzie grał we Fnatic w jungli i na topie. Organizacja zapowiedziała, że nowy skład zostanie przedstawiony w najbliższych dniach.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EGU: administratorzy turnieju CS:GO odsunięci od prowadzenia rozgrywek

Organizatorzy East Games United 2015 wydali kolejne oświadczenie w sprawie zamieszania, jakie pojawiło się po jednym z pojedynków kwalifikacji do turn...