STS
fot. Kai Kuczera / TaKeTV Media

Nerchio i Elazer w ćwierćfinałach HomeStory Cup XII

Przed nami finałowa faza HomeStory Cup XII. W ćwierćfinałach turnieju, który odbywa się w nowym studio TaKeTV w Krefeld, zobaczymy aż dwóch Polaków, którzy w świetnym stylu przebili się przez etapy grupowe. Są to Artur „Nerchio” Bloch i Mikołaj „Elazer” Ogonowski. Ten pierwszy zmierzy się ze swoim kolegą z drużyny Acer, MMA, dla którego jest […]

Przed nami finałowa faza HomeStory Cup XII. W ćwierćfinałach turnieju, który odbywa się w nowym studio TaKeTV w Krefeld, zobaczymy aż dwóch Polaków, którzy w świetnym stylu przebili się przez etapy grupowe. Są to Artur „Nerchio” Bloch i Mikołaj „Elazer” Ogonowski. Ten pierwszy zmierzy się ze swoim kolegą z drużyny Acer, MMA, dla którego jest to ostatni występ w profesjonalnej karierze. Reprezentant Team Extreme Supremacy zmierzy się zaś z Francuzem, PtitDrogo. Obaj nasi rodacy znaleźli się w tej samej części drabinki, więc jeśli wygrają swoje mecze, to będziemy mieli gwarantowanego Polaka w wielkim finale.

W HomeStory Cup XII brało udział czterech Polaków. Szymon „Guru” Nieciąg odpadł w pierwszej fazie grupowej dwukrotnie przegrywając z ShoWTimEm, który przez wielu uznawany jest za najlepszego Protossa w Europie. Grzegorz „MaNa” Komincz zdołał awansować do drugiej fazy (zajmując drugie miejsce w grupie B, tuż za Nerchio), jednak tam uległ MC i Dayshi’emu. Nerchio w sobotnich rozgrywkach pokonał Bunny’ego i ShoWTimE’a, natomiast Elazer poradził sobie z tymi samymi zawodnikami, którym nie podołał MaNa.

Mecz Elazer kontra PtitDrogo otworzy ostatni dzień turnieju o godzinie 15:45. Nieco ponad godzinę później, wedle terminarza, rozpocznie się pojedynek między Nerchio a MMA. Główny stream z HSC XII można znaleźć na oficjalnym kanale TaKeTV.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QG i Ever w finale IEM Cologne

Dzięki wczorajszym półfinałowym spotkaniom Intel Extreme Masters Cologne poznaliśmy dwie najlepsze drużyny tego turnieju, które już dzisiaj staną napr...