STS
Nerchio
fot. Jennika Olaja / ESL

Nerchio w półfinale HomeStory Cup XIII

Najbardziej utytułowany polski Zerg wygrywa ćwierćfinał HomeStory Cup XIII. Artur „Nerchio” Bloch wyeliminował z turnieju Bunny’ego, który zdołał wygrać tylko jedną mapę. Teraz reprezentant EURONICS Gaming musi czekać na wynik pojedynku TRUE kontra Scarlett. Polakowi udało się już poprawić wynik osiągnięty na poprzedniej, świątecznej edycji HomeStory Cup. Przegrał wtedy ćwierćfinał z późniejszym zwycięzcą turnieju, MMA. […]

Najbardziej utytułowany polski Zerg wygrywa ćwierćfinał HomeStory Cup XIII. Artur „Nerchio” Bloch wyeliminował z turnieju Bunny’ego, który zdołał wygrać tylko jedną mapę. Teraz reprezentant EURONICS Gaming musi czekać na wynik pojedynku TRUE kontra Scarlett. Polakowi udało się już poprawić wynik osiągnięty na poprzedniej, świątecznej edycji HomeStory Cup. Przegrał wtedy ćwierćfinał z późniejszym zwycięzcą turnieju, MMA. Ma też okazję, by powtórzyć zwycięstwo na HomeStory Cup osiągnięte na piątej edycji turnieju w lipcu 2012 roku.

Nerchio jeszcze przed startem HSC XIII uznawany był za jednego z głównych faworytów do zwycięstwa, głównie dzięki bardzo dobrym wynikom z ostatnich miesięcy i nieobecnością Koreańczyków. Do tej pory Nerchio jest jednym z dwóch graczy, którzy jeszcze nie przegrali ani jednego meczu na HomeStory Cup XIII. Równie dobrą formę prezentuje Snute, który znalazł się w drugiej części drabinki.

Reprezentant EURONICS Gaming wynikiem 3:1 pokonał Bunny’ego, który przez ostatnich kilka miesięcy nie prezentował się najlepiej na dużych międzynarodowych turniejach. Pomścił także souLa, którego Bunny wyeliminował zdobywając drugie miejsce w grupie B. Pierwszy półfinał, w którym Nerchio zmierzy się ze Scarlett lub TRUE, zaplanowany jest na godzinę 20:30.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 w finale ECS Season 1!

Finałowy dzień rozgrywek ECS Season 1 rozpoczął się od półfinałowego starcia między G2 Esports a Fnatic. Lepsi okazali się ci pierwsi, wygrywając w pr...