Kolejne zmiany w składzie północnoamerykańskiej formacji Splyce. Jej reprezentantem nie jest już Jason "jasonR" Ruchelski, który został usunięty z podstawowego składu. Jest to już trzeci zawodnik, który zakończył współpracę ze Splyce w ciągu ostatniego miesiąca.

Na początku roku Splyce nieoczekiwanie zakwalifikowało się na MLG Columbus 2016, gdzie zajęło miejsce w przedziale 13-16. Następnie z dobrej strony zespół ten pokazał się podczas finałów 9. sezonu CEVO Gfinity. Eliminacje do ESL One Cologne 2016 okazały się jednak kompletną porażką, czego efektem były zmiany personalne. Już w połowie maja z ekipy odeszli Abraham "abE" Fazli oraz Andrew "Professor_Chaos" Heintz (ten drugi zresztą został po krótkim czasie zatrudniony na stanowisku trenera).

Teraz do tego grona dołączył jasonR, który reprezentował barwy Splyce od końca grudnia ubiegłego roku. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie miejsce usuniętych zawodników, jednakże sama organizacja zapewnia, że wszystkie formalności odnośnie nowego składu są już dopinane na ostatni guzik. Ich finalizacja powinna mieć miejsce w przyszłym tygodniu.

Obecny skład Splyce prezentuje się następująco:

  • Arya "arya" Hekmat
  • David "DAVEY" Stafford
  • Andrew "Professor_Chaos" Heintz – trener