STS
fot. ESL

Maniac wraca na scenę w barwach TBA

Casper „cadiaN” Møller za pośrednictwem Twittera podzielił się informacją o tym, ze na Power-LAN zagra w barwach TBA razem z kilkoma innymi dobrze znanymi zawodnikami. W składzie tej formacji znaleźli się także Mathieu „Maniac” Quiquerez oraz Jesper „TENZKI” Mikalski. Występ na Power-LAN będzie dla tej ekipy lanowym debiutem. Formacja otrzymała bezpośrednie zaproszenie na zawody razem […]

Casper „cadiaN” Møller za pośrednictwem Twittera podzielił się informacją o tym, ze na Power-LAN zagra w barwach TBA razem z kilkoma innymi dobrze znanymi zawodnikami. W składzie tej formacji znaleźli się także Mathieu „Maniac” Quiquerez oraz Jesper „TENZKI” Mikalski.

Występ na Power-LAN będzie dla tej ekipy lanowym debiutem. Formacja otrzymała bezpośrednie zaproszenie na zawody razem z takimi drużynami jak Astralis, Team X oraz Team Dignitas. W puli nagród rozgrywek, które zaplanowano na końcówkę sierpnia, znajdzie się około 26 000$.

Skład TBA:

  • Jesper „TENZKI” Mikalski
  • Mathieu „Maniac” Quiquerez
  • Casper „cadiaN” Møller
  • Nicolai „glace” Jensen
  • Kevin „HS'” Tarn

Dla Maniaca będzie to pierwszy występ na lanowym turnieju od dłuższego czasu. Po raz ostatni Szwajcar pojawił się na zawodach offline w roli gracza na ESL ESEA Pro League Dubai Invitational. Po odejściu z Titan zajął się natomiast trenowaniem Team EnVyUs.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MVP.Phoenix wygrywa Pro Gamers League 2016 Summer

MVP.Phoenix zwyciężyło w Pro Gamer League Summer 2016. W wielkim finale Koreańczycy pokonali CDEC Gaming 3:0. O losie finału zadecydowało w głównej mi...