STS

Shushei dołącza do Venatores

Maciej „Shushei” Ratuszniak, mistrz sezonu pierwszego League of Legends kilka dni temu oznajmił, iż planuje powrót na profesjonalną scenę League of Legends. Na znalezienie nowego klubu, w którym będzie mógł wznowić swoją karierę w LoL-u, nie musiał długo czekać. Wczoraj około godziny 22:00 na swoim profilu na Facebooku Shushei ogłosił dołączenie do składu Venatores.

Jest mi niezmiernie miło dołączyć do Venatores. W przeszłości mogliście mnie oglądać w barwach Fnatic i DragonBorns, jednak postanowiłem zacząć wszystko od nowa. Wierzę, że dzięki wsparciu tej nowej polskiej organizacji uda mi się powrócić na szczyt. Przed nami wiele pracy, ale jestem dobrej myśli.

Również dyrektor generalny organizacji, Ernest Ziółkowski postanowił powiedzieć kilka słów na temat dołączenia Shusheia do składu Venatores.

Jesteśmy zaszczyceni, że tak wielki gracz jak Shushei zaufał nam i postanowił dołączyć do naszej organizacji. Chęć powtórzenia sukcesu, która przyświeca Maciejowi nie może się zmarnować. Damy z siebie wszystko, by jak najlepiej się nim zaopiekować, a już niebawem poznacie nasze dalsze plany odnośnie dywizji League of Legends w Venatores.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO - 4 sierpnia

Valve zaprezentowało dzisiejszej nocy kolejną aktualizację do Counter-Strike: Global Offensive. Najnowszy patch dotyczy przede wszystkim zmian w celno...