fot. ESL

Kinguin słabsze od Mortal Kombat

Kinguin przegrało swój mecz w WCA 2016 EU Main Qualifier. Polacy nie sprostali bułgarskiemu Mortal Kombat.

Kinguin 1:2 Mortal Kombat (Cache 8:16, Mirage 16:14, Overpass 10:16)

Pierwszą mapą był Cache wybrany przez polskich graczy. Mimo to lepiej radziło sobie na nim MK, które po stronie terrorystów zgarnęło 9 rund. Wynik nie wyglądał korzystnie, a na domiar złego Bułgarzy jako broniący bombside’ów spisywali się znakomicie. Kinguin nie było już w stanie zmienić losów mapy, przegrywając ją do 8.

Na Mirage’u sytuacja wyglądała już dużo lepiej, gdyż to właśnie podopieczni Loorda dominowali nad oponentem, szczególnie po stronie atakującej, którą wygrali 11:4. Po zmianie stron rywale zaczynali zmniejszać przewagę. MICHU i spółka mimo kilku rund „w zapasie”, rozstrzygnęli mapę na swoją korzyść dopiero w ostatnim starciu.

Na Overpassie, który decydował o zwycięstwie, MK było stroną nieznacznie dominującą, wychodząc na drugą połówkę z zapasem trzech rund. Polacy nie byli już jednak w stanie odrobić strat, ostatecznie przegrywając drugie spotkanie z MK w przeciągu dwóch dni.

Kinguin nadal ma szansę na awans do kolejnego etapu WCA. Polacy rozegrają jeszcze przynajmniej jeden grupowy pojedynek.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vuggo: tylko JW miał odejść

W ostatnich dniach europejską sceną Counter-Strike'a wstrząsnęły zmiany, które zaszły w Szwecji. Fnatic, uważane przez wielu za najlepsza drużynę na ś...