STS

AGG wygrywa, Team Refuse i Kinguin z porażkami

Tylko Team AGG z trzech polskich zespołów wygrał swoje dzisiejsze spotkanie. Zarówno Team Refuse, jak i Kinguin musieli uznać wyższość rywali, odpadając tym samym ze swoich rozgrywek. Jako pierwszy do walki w Global Offensive Champions League Season 4 wystartował Team AGG. Drużyna, która oficjalnie zaprezentowała się w nowym składzie, w którym miejsce Furlana i rallena zajęli kamil […]

Tylko Team AGG z trzech polskich zespołów wygrał swoje dzisiejsze spotkanie. Zarówno Team Refuse, jak i Kinguin musieli uznać wyższość rywali, odpadając tym samym ze swoich rozgrywek.

Jako pierwszy do walki w Global Offensive Champions League Season 4 wystartował Team AGG. Drużyna, która oficjalnie zaprezentowała się w nowym składzie, w którym miejsce Furlana i rallena zajęli kamil i reatz, podejmowała DarkPassage. Polacy w pierwszej połowie zrobili sporą przewagę nad rywalami (10:5). Po przejściu na stronę CT polska formacja konsekwentnie utrzymywała swoje prowadzenie, co pozwoliło na odniesienie ostatecznego zwycięstwa.

  • Team AGG 16:11 DarkPassage – Cobblestone

W tych samych rozgrywkach walczyli także zawodnicy Team Refuse. Rywalem polskiej drużyny był Euronics. Pierwsza połowa wyglądała obiecująco, gdyż nie dość, że MOLSI i spółka zdobyli rundę pistoletową, to później dobrze bronili bombsite’ów, dzięki czemu w przerwie prowadzili 9:6. Po zmianie stron jednak Niemcy całkowicie zdominowali mecz, pozwalając Polakom ugrać tylko jedną rundę. Tym samym wyeliminowali Refuse z rozgrywek.

  • Team Refuse 10:16 EURONICS – Train

O pozostanie w Betway WCA 2016 EU Main Qualifier rywalizowali z kolei reprezentanci Kinguin. Zadanie nie należało do prostych, gdyż przeciwnikiem był ostatnio dobrze spisujący się Team X. Mimo tego faktu MICHU wraz z kolegami nie zamierzali się poddawać, wygrywając pierwszą połowę po stronie terrorystów 9:6. Przechodząc do CT podopieczni Loorda zdobyli pistoletówkę, dzięki czemu powiększyli swoje prowadzenie. Duńczycy i MODDII powrócili jednak do gry, ostatecznie przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

  • Team Kinguin 14:16 Team X – Train
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic z zaproszeniem na ESL One New York

Poznaliśmy szósty zespół, który na początku listopada powalczy o zwycięstwo w turnieju ESL One New York. Zaproszenie powędrowało tym razem do szwedzki...