fot. DreamHack

SL i-League: Szwedzi wygrywają w grupie A

Grupa A zainaugurowała rozgrywki SL i-League StarSeries Season 2. W pierwszych dwóch meczach zwycięstwa odnieśli gracze Ninjas in Pyjamas oraz GODSENT.

  • Ninjas in Pyjamas 16:10 HellRaisers – Cache

Mecz Ninjas in Pyjamas z HellRaisers zaczął się bardzo niespodziewanie. Otóż to HR dyktowało warunki, kompletnie dominując nad swoimi oponentami. NiP długo po stronie atakującej nie był w stanie nawiązać jakkolwiek walki, przez co przegrywał aż 1:9. Zawodnicy poprosili o przerwę, która okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż po niej sytuacja uległa diametralnej zmianie. Styko wraz z kolegami przestali zdobywać punkty, co wykorzystali Szwedzi, najpierw zmniejszając stratę (6:9), by po stronie CT kompletnie zdominować przeciwnika, oddając mu zaledwie jedno „oczko”.

  • GODSENT 16:3 Team Dignitas – Mirage

Mirage był niewątpliwie mapą sprzyjającą obu ekipom. Wydawało się zatem, że dojdzie do bardzo ciekawego, wyrównanego pojedynku. GODSENT jednak od startu po stronie CT grało bardzo dobrze, szybko budując duże prowadzenie. Duńczycy i RUBINO często podkładali bombę, lecz ostatecznie nic z tego nie wynikało, dlatego po pierwszej połowie przegrywali oni 2:13. Po zmianie stron dignitas wygrało pistoletówkę, lecz rywale odegrali się w następnej rundzie, by po chwili przypieczętować wygraną

Mecze zwycięzców i przegranych grupy A rozegrane zostaną jutro. Za kilkanaście minut rozpocznie się pojedynek finałów SL i-League StarSeries Season 2 – G2 Esports podejmie MVP Project. Stream dostępny będzie tutaj.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pracowity dzień polskich zespołów CS:GO

Środa przyniesie co najmniej pięć spotkań, w których udział wezmą polskie ekipy. Polacy będą rywalizować w eliminacjach do ELEAGE Season 2, QuickShot...