fot. ESL

SL i-League: gładkie zwycięstwa G2 oraz FaZe

Bardzo szybko rozstrzygnięte zostały dwa pierwsze mecze grupy B na finałach SL i-League StarSerries Season 2. Zarówno gracze FaZe Clan, jak i G2 Esports gładko pokonali swoich oponentów, dzięki czemu staną naprzeciw siebie w jutrzejszym pojedynku wygranych.

  • G2 Esports 16:3 MVP Project – Train

G2 było bezapelacyjnie faworytem spotkania. Wydawało się, że Koreańczycy będą w stanie napsuć krwi rywalowi po tym, jak wygrali pistoletówkę, ale ScreaM i Francuzi szybko opanowali sytuację, dzięki czemu wypracowali sobie przewagę. MVP było kompletnie bezradne w tym starciu, przez co ostatecznie drużyna zgarnęła zaledwie 3 punkty.

  • FaZe Clan 16:2 FlipSid3 Tactics – Train

Drugie starcie również nie było zbyt emocjonujące. FlipSid3 potwierdziło, że nie są w dobrej formie, ponieważ nie stawili niemalże żadnego oporu graczom FaZe. allu i spółka po stronie CT kompletnie zmiażdżyli swoich oponentów, oddając im dwie rundy. Europejska formacja nie odpuściła, szybko kończąc spotkanie.

To nie koniec zmagań w turnieju na dziś. Za chwilę do rywalizacji przystąpi grupa C, czyli: Natus Vincere, TyLoo, Heroic oraz Astralis. Wszystkie mecze SL i-League StarSeries Season 2 możecie oglądać pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Furlan: w obecnym składzie mamy szansę osiągnąć nawet top 10

Podczas bootcampu Team Kinguin porozmawialiśmy z Damienem "Furlanem" Kisłowskim - nowym nabytkiem tego zespołu. Opowiedział nam między innymi o rozsta...