fot. Starladder

SL i-League: NiP w ćwierćfinale, HR odpadło

Ninjas in Pyjamas jest kolejnym zespołem, który awansował do fazy pucharowej SL i-League StarSeries Season 2. NiP w meczu wygranych grupy A pokonał GODSENT. Z turniejem pożegnało się natomiast HellRaisers, które uległo Team Dignitas.

  • Team Dignitas 16:10 HellRaisers – Nuke

W meczu przegranych grupy A warunki od początku dyktowało dignitas, choć HR nie odstawało aż tak bardzo od rywala. Po pierwszej połowie, grając po stronie terrorystów, STYKO i spółka zdobyli 5 rund, co mogło dawać im nadzieję na wygraną. Duńsko-norweska formacja szybko jednak utemperowała oponentów, podwyższając prowadzenie na 15:6. HellRaisers podgoniło trochę wynik, lecz ostatecznie zespół musiał uznać wyższość rywala i jako pierwszy pożegnał się z turniejem.

  • Ninjas in Pyjamas 16:5 GODSENT – Cache

Derby Szwecji nie przyniosły fanom zbyt wielu emocji. NiP szybko bowiem zdominował GODSENT, bardzo udanie broniąc bombsite’ów. Podopieczni THREATA grali pewnie, dzięki czemu w pierwszej połowie stracili tylko 3 punkty. Po zmianie stron JW z kolegami wygrali pistoletówkę i rundę następną, lecz później punktowali już tylko gracze Ninjas in Pyjamas, którzy dołączają do Heroic jako ćwierćfinaliści.

Już o 13:00 ruszają zmagania w grupie B. Najpierw MVP Project powalczy o pozostanie w turnieju z FlipSid3 Tactics, natomiast później G2 Esports zagra z FaZe Clan o awans fazy pucharowej. Wszystkie mecze turnieju można obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Huni: może zostanę graczem LCK

Tyler Erzberger, dziennikarz ESPN Esports, przeprowadził wywiad z toplanerem Immortals - Heo "Hunim" Seung Hoonem. Wywiad został przeprowadzony chwilę...