Parszywa Piątka Veggiego z kanału teamfrenzygg będzie gościem specjalnym finałów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends, które odbędą się 2 października w łódzkiej Atlas Arenie. Zespół, o którym ostatnio jest bardzo głośno, wystąpi w meczu pokazowym. Na dużej scenie stanie naprzeciw zawodników powołanych przez ESL Polska.

Finały 13. sezonu EMP odbędą się podczas 27. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Pierwszego dnia o mistrzostwo będą rywalizować zespoły Counter-Strike: Global Offensive, zaś drugiego dnia w akcji zobaczymy właśnie uczestników turnieju League of Legends, którzy powalczą o nagrody z puli wynoszącej 60 000 złotych.

W międzyczasie na scenie pojawią się zawodnicy P5V oraz ESL, aby rozegrać mecz pokazowy. Pojedynek ten zaplanowany jest na na 2 października na godzinę 15:30 i będzie można go obejrzeć zarówno podczas transmisji, jak i na żywo w Atlas Arenie. Bilety są już w sprzedaży - jednodniowa wejściówka kosztuje 15 złotych, zaś dwudniowy karnet - 25 złotych.

Kup bilet na ESL Mistrzostwa Polski

P5V pojawi się w Łodzi w swoim najsilniejszym składzie, z którym warto się spotkać na żywo!

Osoba Rola Fanpage
Grzegorz "PREZEZ" Kamiński Top Pan Stone - grafika, marketing, haracz
Filip "Testree" Mątowski Jungler Testree
Daniel "Rajon" Pastusiak Mid Rajon Esports
Adam "Musek" Górski Marksman Musek
Felicja "Namu" Olsson Support Namidanobaka
Fryderyk "Veggie" Kozioł Trener Veggie

EMP_bannery_720x150_partnerzy