STS

EMP: Parszywa Piątka Veggiego wystąpi w showmatchu w Łodzi!

Parszywa Piątka Veggiego z kanału teamfrenzygg będzie gościem specjalnym finałów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends, które odbędą się 2 października w łódzkiej Atlas Arenie. Zespół, o którym ostatnio jest bardzo głośno, wystąpi w meczu pokazowym. Na dużej scenie stanie naprzeciw zawodników powołanych przez ESL Polska. Finały 13. sezonu EMP odbędą się podczas 27. Międzynarodowego […]

Parszywa Piątka Veggiego z kanału teamfrenzygg będzie gościem specjalnym finałów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends, które odbędą się 2 października w łódzkiej Atlas Arenie. Zespół, o którym ostatnio jest bardzo głośno, wystąpi w meczu pokazowym. Na dużej scenie stanie naprzeciw zawodników powołanych przez ESL Polska.

Finały 13. sezonu EMP odbędą się podczas 27. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Pierwszego dnia o mistrzostwo będą rywalizować zespoły Counter-Strike: Global Offensive, zaś drugiego dnia w akcji zobaczymy właśnie uczestników turnieju League of Legends, którzy powalczą o nagrody z puli wynoszącej 60 000 złotych.

W międzyczasie na scenie pojawią się zawodnicy P5V oraz ESL, aby rozegrać mecz pokazowy. Pojedynek ten zaplanowany jest na na 2 października na godzinę 15:30 i będzie można go obejrzeć zarówno podczas transmisji, jak i na żywo w Atlas Arenie. Bilety są już w sprzedaży – jednodniowa wejściówka kosztuje 15 złotych, zaś dwudniowy karnet – 25 złotych.

Kup bilet na ESL Mistrzostwa Polski

P5V pojawi się w Łodzi w swoim najsilniejszym składzie, z którym warto się spotkać na żywo!

Osoba Rola Fanpage
Grzegorz „PREZEZ” Kamiński Top Pan Stone – grafika, marketing, haracz
Filip „Testree” Mątowski Jungler Testree
Daniel „Rajon” Pastusiak Mid Rajon Esports
Adam „Musek” Górski Marksman Musek
Felicja „Namu” Olsson Support Namidanobaka
Fryderyk „Veggie” Kozioł Trener Veggie

EMP_bannery_720x150_partnerzy

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy rozpiskę Gfinity CS:GO Invitational

W najbliższy piątek w brytyjskim Birmingham rozpocznie się kolejny organizowany przez Gfinity turniej. Tym razem mowa tu o CS:GO Invitational, na któr...