fot. Martin Johansson / DreamHack

Alliance z dywizją Hearthstone, Orange pierwszym zawodnikiem

Szwedzka organizacja e-sportowa Alliance inwestuje w kolejną scenę. W jej barwach będzie występować Jon „Orange” Westberg, który na swoim koncie ma m.in. zwycięstwa w ESL Hearthstone Legendary Series w Katowicach czy SeatStory Cup III. Szwed ostatnie sześć miesięcy spędził bez kontraktu z żadną drużyną. Wcześniej reprezentował nieistniejący już Team Archon.

Choć większość drużyn powoli zaczyna rezygnować ze wspierania popularnej karcianki, lub skupia się głównie na streamerach, to Alliance postanowiło po raz pierwszy przyjąć w swoje szeregi zawodnika Hearthstone. Jak stwierdził główny manager Alliance, Erik Barge, drużyna od dawna interesowała się Szwedem, rzekomo jeszcze przed jego zwycięstwem w Katowicach w 2015 roku. Orange ostatni swój sukces zaliczył w styczniu tego roku, kiedy wygrał turniej ASUS ROG 10th Anniversary Tournament organizowany w Krefeld.

Orange zadebiutuje w nowych barwach na stosunkowo niewielkim turnieju Gigacon w Norwegii, a w przyszłym tygodniu wystąpi na europejskich finałach WESG w Kijowie.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami pierwszy dzień Worlds 2016!

Zaledwie godziny dzielą nas od rozpoczęcia Mistrzostw Świata 2016 w League of Legends. Dzisiaj w nocy około godziny 1:30 rozpocznie się pierwszy mecz...

>