Hatchy

Hatchý: Plany Legii Warszawa wyglądają bardzo obiecująco

We wczorajszym artykule informowaliśmy o tym, że Adrian „Hatchý” Widera za pomocą swojego oficjalnego profilu na Facebooku zdementował pogłoski o dołączeniu jego formacji do e-sportowej sekcji Legii Warszawy. Dziś trener jednej z najlepszych polskich ekip League of Legends – Team #1 – oświadczył, że osoba, z którą rozmawiał na temat dołączenia jego podopiecznych do warszawskiego klubu okazała się być zupełnie niezwiązaną z Legią Warszawą.

Wiktor Cegła, Dyrektor Marketingu Legii, skontaktował się z Hatchým krótko po tym jak polskie kręgi e-sportowe obiegła informacja, że Team #1 nie dołączy do Legia eSports. Panowie odbyli rozmowę na temat planów projektu Legii, które jak przyznał trener SuperMassive eSports wyglądają bardzo obiecująco, a także umówili się na kolejną rozmowę na temat wizji Legia eSports, o polskiej scenie League of Legends oraz o podopiecznych Hatchý’ego.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany w specjalizacjach przed siódmym sezonem League of Legends

Już za pięć dni rozpocznie się okres przedsezonu, który jak co roku wiąże się z wieloma zmianami w rozgrywce League of Legends. Wczoraj twórcy LoL-a o...