STS
MaNa
fot. Patrick Strack / ESL

Startuje HomeStory Cup XIV z dwoma Polakami

W czwartek 17 listopada rozpocznie się czternasta edycja cyklu HomeStory Cup. Do niemieckiego Krefeld ponownie przyjedzie 32 zawodników z całego świata, w tym dwóch Polaków: Grzegorz „MaNa” Komincz i Mikołaj „Elazer” Ogonowski. Naprzeciw nich stanie m.in. ośmiu zawodników, w tym TY, Zest czy Solar. Rywalizacja potrwa cztery dni, a stawką jest 20 000 dolarów. Zgodnie […]

W czwartek 17 listopada rozpocznie się czternasta edycja cyklu HomeStory Cup. Do niemieckiego Krefeld ponownie przyjedzie 32 zawodników z całego świata, w tym dwóch Polaków: Grzegorz „MaNa” Komincz i Mikołaj „Elazer” Ogonowski. Naprzeciw nich stanie m.in. ośmiu zawodników, w tym TY, Zest czy Solar. Rywalizacja potrwa cztery dni, a stawką jest 20 000 dolarów.

Zgodnie z tradycją HomeStory Cup XIV będzie podzielony na trzy fazy. Pierwszy etap grupowy zostanie rozbity na czwartek i piątek. W sobotę rozegrana zostanie druga faza grupowa, zaś w niedzielę odbędą się play-offy z udziałem najlepszej ósemki. Obaj Polacy rozpoczną rywalizację jutro. MaNa trafił do grupy F z Solarem, SortOfem i DeMusliMem, zaś Elazer zmierzy się z Zestem, DnS i Dayshim. Obaj Polacy rozpoczną rywalizację w piątek około południa.

Transmisja z rozgrywek ponownie prowadzona będzie na kilku różnych kanałach. Na dwóch głównych streamować komentować będą przede wszystkim sami uczestnicy turnieju, a całość prowadzona będzie w luźnej atmosferze.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ROCCAT Cross

Nowe, wieloplatformowe słuchawki ROCCAT Cross

Niemiecki producent sprzętu dla graczy prezentuje nowy model słuchawek. ROCCAT Cross od konkurencji odróżniają dwa rodzaje odczepianych mikrofonów. Pi...