STS
Huni
fot. SK telecom T1

Huni zasila szeregi SK telecom T1

Do walki o prawo gry na górnej alei dla SK telecom T1 przystąpiło wielu zawodników. Dziś już wiemy, że miejsce w zespole aktualnych mistrzów świata wywalczył sobie najpopularniejszy Koreańczyk na zachodzie – Heo „Huni” Seung-hoon, którego w poprzednim sezonie mogliśmy oglądać w barwach północnoamerykańskiego Immortals. Zaskoczenie jest tym większe, że do gry dla SKT T1 typowano […]

Do walki o prawo gry na górnej alei dla SK telecom T1 przystąpiło wielu zawodników. Dziś już wiemy, że miejsce w zespole aktualnych mistrzów świata wywalczył sobie najpopularniejszy Koreańczyk na zachodzie – Heo „Huni” Seung-hoon, którego w poprzednim sezonie mogliśmy oglądać w barwach północnoamerykańskiego Immortals. Zaskoczenie jest tym większe, że do gry dla SKT T1 typowano innych toplanerów, którzy w sezonie 2016 reprezentowali barwy koreańskich organizacji. Wśród nich największym faworytem do gry był toplaner KT Rolster – Kim „ssumday” Chan-ho.

Huni jest bardzo dobrze znany fanom zachodniej sceny League of Legends, gdyż w sezonie 2015 występował w barwach Fnatic. Z drużyną tą dwukrotnie sięgał po mistrzostwo regionu, a następnie dotarł aż do półfinału Mistrzostw Świata sezonu 2015, w którym ulegli KOO Tigers 0:3. Po roku spędzonym we Fnatic, Huni zdecydował się przenieść za ocean i zasilić szeregi nowo utworzonego Immortals. Niestety sukcesów z Europy nie udało się powtórzyć, gdyż „Nieśmiertelni” w obu splitach sezonu 2016 zajęli trzecie miejsce, a w walce o wyjazd na Worldsy 2016 ulegli w finale turnieju regionalnego Cloud9 1:3.

Drugim toplanerem SK telecom T1 został Kim „Profit” Jun-hyung, który występował z zespołem mistrzów świata w trakcie 2016 LoL KeSPA Cup.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE: Virtus.pro vs FaZe Clan - statystyki graczy

Niestety, Virtus.pro nie obroni mistrzostwa ELEAGUE. Polska formacja po nerwowym spotkaniu przegrała z FaZe Clan i zakończyła swój udział w rozgrywkac...