PSG eSports ogłosiło swój skład, który będzie walczył w europejskim Challenger Series Spring Split 2017. W barwach paryskiego klubu znalazło się dwóch byłych graczy Schalke 04, były dżungler Team Dignitas oraz dwóch Koreańczyków z Jin Air Green Wings.

Cały skład PSG eSports prezentuje się następująco:

  • Etienne "Steve" Michels
  • Thomas "Kirei" Yuen
  • Jin "Blanc" Sungmin
  • Na "Pilot" Woohyung
  • Hampus "Sprattel" Abrahamson

Zarówno Steve jak i Sprattel byli członkami LCS-owego składu Schalke 04. Niemiecki klub wykupił slot od Elements i przejął wszystkich graczy z wyjątkiem Eiki, który został zastąpiony przez Foxa. Niestety S04 radziło sobie fatalnie w letnim splicie LCS EU 2016 i zajęło ósme miejsce w tabeli, co zmusiło ich do walki o utrzymanie się w lidze. Tam ekipa uległa Misfits wynikiem 1:3 i pożegnała się z LCS EU.

Kirei jest znany z występów w przeróżnych drużynach EU Challenger Series. Dżungler nie zdołał jednak zakwalifikować się do Promotion Tournament z żadną z nich. W wiosennej części tegorocznej odsłony LCS NA Kirei grał dla Team Dignitas, w którym zagrał wszystkie, osiemnaście spotkań i uzyskał łączne KDA wynoszące 2,43.

Blanc i Pilot byli dotychczas zawodnikami koreańskiego Jin Air Green Wings. W samym LCK Summer 2016 Pilot rozegrał aż czterdzieści pięć meczów, w których zazwyczaj prezentował się niesamowicie dobrze, a jego łączne KDA wyniosło 4,38. Co zaś się tyczy Blanca, nie można zbyt wiele powiedzieć o tym graczu. Zastępczy midlaner JAG rozegrał tylko kilka spotkań i w większości z nich grał dużo słabiej od reszty ekipy.