Shaunz
fot. Riot Games

Irean zastąpi Shaunza w Vitality, Djoko głównym junglerem

Chociaż niespełna miesiąc temu Kévin „Shaunz” Ghanbarzadeh przedłużył kontrakt z Team Vitality i wszystko wskazywało na to, że to Francuz będzie pełnił rolę trenera w przyszłym sezonie LCS EU, to dzisiaj organizacja poinformowała o zmianie głównego szkoleniowca pierwszego składu. Miejsce Shaunza zajmie były trener Saigon Jokers – pochodzący z Korei Heo „Irean” Yeong-cheol. Vitality zapowiedziało, że wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących rezygnacji Francuza z dotychczasowego stanowiska.

Zmiana pojawi się również pierwszym składzie. Wczoraj informowaliśmy o dołączeniu Lee „GBM” Chang-seok, jednak wraz z nim formację zasilił również Charly „Djoko” Guillard, który został przedstawiony jako główny jungler. Organizacja przyznała jednocześnie, że obydwaj junglerzy będą pracować razem i GBM będzie miał takie same szanse na udział w meczach LCS jak Djoko. Ponadto do drużyny dołączył Baltat „AoD” Alin-Ciprian jako rezerwowy wspierający. Rumun w sezonie 2014 reprezentował barwy H2k-Gaming.

Skład Team Vitality na LCS EU 2017:

  • Lucas „Cabochard” Simon-Meslet
  • Charly „Djoko” Guillard
  • Lee „GBM” Chang-seok
  • Erlend „Nukeduck” Våtevik Holm
  • Pierre „Steeelback” Medjaldi
  • Ha „Hachani” Seung-chan

O nowym składzie krótko wypowiedział się włodarz Vitality – Fabien „Neo” Devide. – Ten off-season zaczął się bardzo wcześnie, od zakontraktowania Steeelbacka, potem pracowaliśmy bardzo ciężko, aby skompletować ten skład. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć ich poczynania i mam nadzieję, że uda nam się wznieść barwy Vitality na sam szczyt – powiedział Neo.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2016 roku wg HLTV - 15. fer

Dzisiaj zaprezentowano nam piętnastego, według HLTV, najlepszego zawodnika CS:GO w 2016 roku. W połowie drugiej dziesiątki znalazł się Fernando "fer"...