Owen
fot. ESL

Zakończył się pierwszy turniej kwalifikacyjny do EMP w LoL

Blisko do trzeciej w nocy trwały zmagania w ramach pierwszego turnieju kwalifikacyjnego do 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Osiemdziesiąt zespołów zmierzyło się w walce o punkty rankingowe, które najlepszej trzynastce zapewnią awans do etapu zasadniczego tych rozgrywek. Dołączy ona do trzech drużyn z najlepszej czwórki poprzedniego sezonu, która spełniła wymagania, aby zachować slot w rozpoczętej już edycji EMP.

Pierwsze sto punktów rankingowych w tym sezonie padło łupem Barykady. Zespołu, który tydzień wcześniej zapewnił sobie awans do fazy pucharowej w innym turnieju spod skrzydeł ESL – Pucharu Polski Cybersport. Spotkanie finałowe nie rozpoczęło się najlepiej dla Owena i spółki, gdyż Jasny Gwint dzięki świetnej grze bardzo szybko objął prowadzenie. Kiedy już wydawało się, że losy tego starcia są już rozstrzygnięte, kilka błędów ze strony Jasnego Gwintu w połączeniu z coraz lepszą grą Barykady pozwoliły im ostatecznie sięgnąć po końcowy triumf.

Po pierwszym turnieju kwalifikacyjnym do 14. sezonu EMP najlepsza czwórka rankingu prezentuje się następująco:

Pełen ranking możecie znaleźć pod tym linkiem. Natomiast jeśli chcielibyście wziąć udział w kolejnych turach kwalifikacyjnych to możecie się zapisać w tym miejscu.

Znajdź autora tekstu na Twitterze – MrKrazas
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano tegoroczną odsłonę DreamHack Masters Malmö

Organizatorzy DreamHack Masters ogłosili, że kolejna odsłona turnieju odbędzie się w szwedzkim Malmö. Podobnie jak przed rokiem, do walki o nagrody z...

>