STS
Zaelia
fot. ESL/Maciej Kołek

Team Dignitas eliminuje Team 8 z HGC Western Clash

Za nami drugie zaplanowane na dzisiaj starcie w ramach HGC Western Clash. W meczu Team 8 z Team Dignitas lepsza okazała się drużyna z Europy. Tym samym ekipa Zaelii zmierzy się z Misfits o udział w wielkim finale. Team 8 natomiast musi zadowolić się czwartym miejscem na turnieju.

Team 8 0:3 Team Dignitas
Mapy: Pole Bitewne Wieczności – Przeklęta Dolina – Piekielne Kapliczki

Na pierwszej mapie Team 8 pozyskało więcej Nieśmiertelnych, jednak to Dignitas miało przewagę w doświadczeniu i lepiej radziło sobie w walce. W 24. minucie JayPL i kompani pokonali swoich rywali i sięgnęli po pierwsze zwycięstwo w serii. Przeklęta Dolina początkowo należała do Amerykanów, jednak w piętniastej minucie Dignitas wysunęło się na prowadzenie, a trzy minuty później z bossem zniszczyli bazę T8 po raz drugi. Piekielne Kapliczki były pierwszą mapą, na której Dignitas dominowało od samego początku meczu. Po zaledwie kwadransie zmagań z Pogromcą u boku sięgnęli po zwycięstwo w serii.

Starcie finałowe drabinki przegranych między Misfits i Dignitas możecie obejrzeć pod tym adresem. Więcej informacji na temat HGC Western Clash znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE wygrywa Puchar Polski Cybersport!

W wielkim finale Pucharu Polski Cybersport niespodzianki nie było. Mimo przejściowych problemów, faworyzowane PRIDE wygrało 2:0 z Pompa Team, zajmując...