STS
fot. ESL/Maciej Kołek

Team Dignitas w finale HGC Western Clash

Drugim finalistą HGC Western Clash został Team Dignitas. Po raz pierwszy w tym roku formacja JayPLa zdołała wygrać z Misfits. Tym samym awansowała do finału HGC Western Clash, gdzie zmierzy się z Fnatic.

Misfits 2:3 Team Dignitas
Mapy: Wieże Zagłady – Przeklęta Dolina – Piekielne Kapliczki – Podniebna Świątynia – Pole Bitewne Wieczności

Pierwszą mapą były Wieże Zagłady, gdzie lepsi okazali się gracze Misfits. Po dziewiętnastu minutach ich baza miała połowę początkowych punktów życia, podczas gdy ich rywale żegnali się z konstrukcją. W Przeklętej Dolinie Dignitas było o włos od zwycięstwa, jednak przesadny pośpiech kosztował tę drużynę drugą potyczkę.

Tego samego błędu nie popełnili na Piekielnych Kapliczkach oraz Podniebnej Świątyni, gdzie przewagę zamienili na ostateczne zwycięstwo. Snitch i spółka w decydującym starciu nie zostawili suchej nitki na swoich rywalach. Z przewagą trzech poziomów doświadczenia i ponad dziesięcioma zabójstwami więcej na koncie zakończyli spotkanie.

Przed nami jeszcze tylko jedno starcie w ramach HGC Western Clash. W wielkim finale Team Dignitas podejmie Fnatic. Walkę o ostateczny triumf będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem, a w naszej relacji tekstowej możecie znaleźć więcej informacji na temat rozgrywek.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drzewo Holmarkowe trzecią drużyną Pucharu Polski Cybersport w LoL-u

Mecz o 3. miejsce Pucharu Polski Cybersport w League of Legends rozstrzygnięty. Brązowe medale wywalczyli zawodnicy Drzewa Holmarkowego, którzy sprawi...