STS
fot. ESL

Poznaliśmy uczestników Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia fazy grupowej Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™. Dziś z kolei poznaliśmy komplet uczestników, którzy od niedzieli walczyć będą o tytuł najlepszego w kraju. Lista zawodników zamyka się w czterdziestu nazwiskach, po 20 na każdą platformę. Byli oni wyłaniani przez ostatnie tygodnie na drodze specjalnie […]

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia fazy grupowej Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™. Dziś z kolei poznaliśmy komplet uczestników, którzy od niedzieli walczyć będą o tytuł najlepszego w kraju.

Lista zawodników zamyka się w czterdziestu nazwiskach, po 20 na każdą platformę. Byli oni wyłaniani przez ostatnie tygodnie na drodze specjalnie z tej okazji zorganizowanych turniejów eliminacyjnych. Znaczenie miała również generalna klasyfikacja laddera.

Komplet uczestników Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™ prezentuje się następująco:

Xbox One PlayStation 4
Ambros Bartosz Palczewski Anon1m bejott
BoGyyS brtqq Bolo Dawid45
Damie DawidPLx999 GBRL97 Gilotyna71
Joker19 Junajted Goro izi
Kamil koniu_94 kamyczek92 Kodzotts
LisekHD Lukster Szumi678 Krzyniuuu
milosz93 natsu Michal-22PL Michu1951
Pedrozbujnik69 Pwojci19 mrn mrowinho97
sroka TeLLe Owca RainbowWarrior
worlacPRO XejDom Riptorek Wirtuoz

Wszyscy powyżsi gracze zostaną 18 marca o godzinie 12:00 losowo przydzieleni do czterech pięciosobowych grup. Same zawody rozpoczną się dzień później o godzinie 17:00 i rozgrywane będą na zasadzie dwumeczu każdy z każdym.

Szczegółowe informacje o rozgrywkach możecie znaleźć tutaj.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tabasko i IceBeasto poza składem Kinguin!

Z dywizją League of Legends występującą pod banderą Team Kinguin pożegnało się dwóch zawodników. Reprezentantami tej drużyny nie są już Wojciech "Taba...