Wczoraj pojawiły się niepokojące informacje o złym stanie zdrowia Tylera "Skadoodle'a" Lathama. Zawodnik Cloud9 przeszedł niedawno zabieg usunięcia torbieli, jednak w wyniku pooperacyjnych komplikacji doznał krwotoku wewnętrznego.

Amerykanin trafił ponownie do szpitala po tym, jak stracił przytomność. Przez długi czas nikt nie udzielał żadnych informacji na temat stanu zdrowia Skadoodle'a, przez co zaczęły krążyć przeróżne informacje z rzekomo "wiarygodnych" źródeł. Niektórzy mówili nawet, że 23-latek został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, co w końcowym rozrachunku okazało się oczywiście bzdurą.

Wreszcie głos postanowił zabrać sam zainteresowany. Latham za pośrednictwem mediów społecznościowych uspokoił wszystkich swoich fanów, zapewniając, że wszystko zmierza ku lepszemu, chociaż minie jeszcze trochę czasu nim uda mu się powrócić do pełnej sprawności:

Witam wszystkich i dziękuję za wasze życzenia oraz wsparcie. Mam za sobą ciężki okres, jednak teraz wszystko jest już stabilne, chociaż nadal trzeba przeprowadzić pewne badania. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić tak szybko, jak to tylko możliwe, ale moje serce potrzebuje jeszcze odpoczynku, a ja muszę w pełni wyzdrowieć.

W najbliższym czasie miejsce Skaddodle'a w Cloud9 zajmować będzie trener ekipy Soham "valens" Choudhury. To z nim w składzie C9 rozegrało swoje piątkowe spotkania w ESL Pro League z Misfits.