Wygląda na to, że problemy zdrowotne Tylera "Skadoodle'a" Lathama to już przeszłość. Amerykański snajper, który w ostatnim czasie zmagał się z pooperacyjnymi powikłaniami, powrócił do pełni sił, dzięki czemu ponownie będzie mógł występować w barwach Cloud9.

Jakiś czas temu Skadoodle przeszedł zabieg usunięcia torbieli. Wydawało się, że wszystko przebiegło bez zarzutu, ale po kilku dniach zawodnik stracił przytomność. Jak się potem okazało, na skutek krwotoku wewnętrznego. Sprawa wyglądała poważnie, ale na szczęście obyło się bez większych komplikacji. Teraz z kolei kolega Lathama z C9, Jake "Stewie2k" Yip, wyjawił, że Amerykanin znowu może grać.

Pod nieobecność 23-latka jego miejsce tymczasowo zajmował trener ekipy, Soham "valens" Choudhury. Jednak z nim w składzie Cloud9 dwukrotnie przegrało z Misfits w ramach ESL Pro League oraz z uwagi na porażkę z Renegades straciło szansę na awans do 3. sezonu StarLadder i-League StarSeries.

Dzisiejszej nocy drużyna już ze Skadoodlem będzie miała szansę przerwać fatalną passę. Idealną ku temu okazją będzie niewątpliwie dwumecz z compLexity Gaming, które w EPL radzi sobie bardzo średnio, a ponadto z konieczności występuje ze zmiennikiem.