STS
Gilius
fot. Riot Games

Przed nami turniej barażowy letniego sezonu LCS NA 2017

Dzisiejszej nocy rozpocznie się LCS NA 2017 Summer Promotion. W zmaganiach o dwa sloty letniego sezonu północnoamerykańskiej ligi zobaczymy cztery formacje – dwie z pozycji spadkowych LCS NA 2017 Spring Split oraz dwie najlepsze z Challenger Series NA 2017 Spring Split. Turniej barażowy rozegrany zostanie systemem podwójnej eliminacji, a wszystkie spotkania rozstrzygane będą w trybie Bo5. […]

Dzisiejszej nocy rozpocznie się LCS NA 2017 Summer Promotion. W zmaganiach o dwa sloty letniego sezonu północnoamerykańskiej ligi zobaczymy cztery formacje – dwie z pozycji spadkowych LCS NA 2017 Spring Split oraz dwie najlepsze z Challenger Series NA 2017 Spring Split. Turniej barażowy rozegrany zostanie systemem podwójnej eliminacji, a wszystkie spotkania rozstrzygane będą w trybie Bo5.

W pierwszej rundzie rozgrywek Team EnVyUs podejmie Gold Coin United, a Team Liquid zagra przeciwko eUnited. Oba mecze odbędą się w tym samym czasie, tj. o północy z piątku na sobotę. Starcie, w którym zobaczymy m.in. legendarnego supporta CJ Entus Honga „MadLife’a” Min-gi’a, będzie transmitowane z polskim komentarzem w ESL.TV Polska.

Poziom formacji biorących udział w wiosennej odsłonie NA Challenger Series zdecydowanie różnił się od poprzednich edycji tejże ligi. W rozgrywkach oprócz zawodników pochodzących z Ameryki Północnej pojawiło się sporo graczy ściągniętych z Europy, Korei Południowej, czy nawet Brazylii. Mecze play-offów NA CS pokazały jak bardzo utalentowani są reprezentanci poszczególnych drużyn oraz jak mała jest różnica pomiędzy stylem gry ekip z LCS, a tym z Challenger Series. Patrząc na ostatnie poczynania wszystkich czterech formacji możemy się spodziewać, że zobaczymy bardzo interesującą walkę o miejsca w LCS NA 2017 Summer Split.

Harmonogram pierwszej rundy LCS NA 2017 Summer Promotion:

Sobota, 1 kwietnia 2017
00:00 Team EnVyUs VS GCU Gold Coin United BO5
00:00 Team Liquid VS eUnited BO5

Pojedynek Team EnVyUs z Gold Coin United będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Komentować dla was będzie Michał „Avahir” Kudliński w duecie z Rafałem „Rafelem” Fiodorowem. Transmisję znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos

Już dziś w LCS EU Jankos zagra przeciwko Cinkrofowi

Przed nami drugi dzień ostatniej już kolejki LCS EU 2017 Spring Split. Dzisiejsze spotkania nie będą miały zbyt dużego znaczenia dla większości ekip....