Drugi sezon zawodów OGN Overwatch APEX zbliża się ku końcowi. Dziś poznaliśmy ekipę, która znalazła się na najniższym stopniu podium. Trzecią lokatę zajęło LW Blue, które w decydującym meczu pokonało Meta Athena 3:1.

  • Meta Athena 1:3 LW Blue – Oasis 2:1, Numbani 0:1. Świątynia Anubisa 1:2, Droga 66 2:3

Pojedynek na mapie Oasis i lepiej rozpoczęła Meta. Podopieczni Shin Sun "RoyalLorda" Jae zajęli oba punkty, pozwalając rywalom odbić tylko pierwszy. Po chwili obie szóstki przeniosły się na Numbani, gdzie rywalizacja była jeszcze bardziej zacięta. LW zdobyło ładunek, ale nie doprowadziło go do żadnego z checkpointów. Jednak skład Meta Athena poradził sobie jeszcze słabiej - on nawet nie przejął payloadu. W Świątyni Anubisa i na Drodze 66 również ciężko było o jednoznaczne rozstrzygnięcia, a walka trwała do ostatnich minut. Ostatecznie lepsza okazała się drużyna Janga "Luny" Gyeong-ho.

Dzięki zajęciu trzeciego miejsca LW Blue wzbogaciło się o ok. 15 tysięcy dolarów. Z kolei Meta Athena w ramach pocieszenia otrzymała ok. 11 tysięcy. Zwycięzcę całych zawodów poznamy pod koniec przyszłego tygodnia, gdyż właśnie wtedy w wielkim finale spotkają się RunAway oraz Lunatic-Hai.