Znany z Gambit Esports Dmitry "hooch" Bogdanov znalazł nowy zespół. 30-letni Rosjanin kolejny już raz w karierze związał się z rodzimą formacją i został nowym zawodnikiem Elements Pro Gaming, zastępując Dmitriya "facecracka" Alekseyeva.

hooch pozostawał bezrobotny od października ubiegłego roku, gdy po serii nieudanych występów rozstał się z Gambit. Od tego momentu reprezentował barwy kilku miksów, w tym m.in. .Russia, wraz z którym dotarł do finału europejskiej odsłony WESG 2016.

W ostatnim czasie występowałem w różnych drużynach wraz z różnymi zawodnikami, ale to nie było to, czego chciałem. Dlatego też kiedy EPG złożyło mi ofertę, nie wahałem się ani chwili – stwierdził Bogdanov w rozmowie z serwisem HLTV. – Miałem już okazję grać z większością członków tego składu i wiem czego mogę się po nich spodziewać. Uważam, że mamy naprawdę spory potencjał, ale przed nami także dużo pracy, dzięki której chcielibyśmy osiągnąć nasz cel i dostać się na zamknięte eliminacje do PGL Major 2017 – dodał.

To już druga w tym roku roszada w szeregach EPG. Wcześniej, jeszcze w lutym zespół opuścił Vladislav "arch" Svistov, zaś jego miejsce zajął Kirill "Boombl4" Mikhailov.

Obecny skład Elements Pro Gaming prezentuje się następująco:

  • Savelii "jmqa" Bragin
  • Alexey "ub1que" Polivanov
  • Nikita "waterfaLLZ" Matveyev
  • Kirill "Boombl4" Mikhailov
  • Dmitry "hooch" Bogdanov