STS
Jactroll
fot. ESL/Jakub Patrowicz

AGO Gaming triumfuje na Let’s Play Częstochowa

Zakończył się turniej League of Legends na Let’s Play Częstochowa 2017. W zmaganiach wzięły udział jedne z najlepszych formacji w Polsce, takie jak: Pompa Team, AGO Gaming, czy też Team ESC PRO, w którym od niedawna występuje mistrz świata pierwszego sezonu – Maciej „Shushei” Ratuszniak. Faworyci turnieju – Pompa Team – nieoczekiwanie odpadli już po […]

Zakończył się turniej League of Legends na Let’s Play Częstochowa 2017. W zmaganiach wzięły udział jedne z najlepszych formacji w Polsce, takie jak: Pompa Team, AGO Gaming, czy też Team ESC PRO, w którym od niedawna występuje mistrz świata pierwszego sezonu – Maciej „Shushei” Ratuszniak. Faworyci turnieju – Pompa Team – nieoczekiwanie odpadli już po rozegraniu pięciu pojedynków, ulegając najpierw AGO Gaming, a następnie Boosted five w drabince przegranych.

AGO Gaming 2 : 0 Team ESC PRO

W wielkim finale turnieju zobaczyliśmy Team ESC PRO oraz AGO Gaming. Ci pierwsi awansowali do walki o najwyższe trofeum rewanżując się w finale drabinki przegranych graczom Enchantress, którzy wcześniej ich pokonali. Natomiast Jactroll i spółka rozgromili wszystkich napotkanych przeciwników, dzięki czemu do wielkiego finału weszli z jednopunktową przewagą. Seria nie trwała jednak zbyt długo. Od początku pierwszej i zarazem jedynej potyczki jaką mieliśmy okazję zobaczyć AGO kontrolowało wszelkie ruchy oponenta. Mimo że tablica wyników wskazywała na wyrównaną sytuację w zabójstwach, to dzięki świetnemu makro AGO Gaming znacznie prowadziło w złocie. Konsekwentne powiększanie przewagi i zdominowanie rywala umożliwiło AGO zabrać Nashora, co z kolei przełożyło się na szybkie natarcie na bazę ESC PRO i zakończenie serii.

Pula nagród zmagań w League of Legends na Let’s Play Częstochowa wynosiła 15 575 zł. Najlepsza trójka zawodów prezentuje się następująco:

  • 1. miejsce – AGO Gaming
  • 2. miejsce – Team ESC PRO
  • 3. miejsce – Enchantress
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wargaming League: TORNADO finałowym rywalem Na`Vi

Poznaliśmy finałową parę Wargaming League w regionie CIS. Do Natus Vincere dołączyło TORNADO, które przed momentem zakończyło swój półfinałowy pojedyn...