W nocy rozstrzygnięto drugi półfinał play-offów wiosennej kolejki LCS NA 2017. Wczoraj o godzinie 21:00 na arenie w Los Angeles w szranki stanęli reprezentanci Teamu SoloMid oraz FlyQuest. Beniaminek ligi okazał się bezsilny w pojedynku z czterokrotnymi triumfatorami ligi.

Tylko pierwsza potyczka tego starcia była wyrównana. Obie formacje szły łeb w łeb i przez dłuższy czas nie wiedzieliśmy, która z nich zwycięży. Zabrany przez Team SoloMid Nashor rozjaśnił sytuację na mapie i ekipa Bjergsena ostatecznie wyszła na prowadzenie w serii. Po przerwie FlyQuest zostało zmiecione z powierzchni Summoner's Rift. TSM grał jak z nut i w kapitalnym stylu błyskawicznie zdominował oponenta. Trzeci i zarazem ostatni mecz rozpoczął się od delikatnej przewagi FlyQuest. Jednakże zawodnikom TSM wystarczyło zaledwie kilka minut, aby przejąć kontrolę nad rozgrywką. Koniec końców Hai i jego koledzy musieli pogodzić się z porażką.

Niedziela, 16 kwietnia 2017
21:00 Team SoloMid 3 : 0 FlyQuest FlyQuest Bo5

Mecz o 3. miejsce LCS NA 2017 Spring Playoffs, w którym zobaczymy Phoenix1 oraz FlyQuest, rozegrany zostanie w sobotę, 22 kwietnia. Natomiast wielki finał zaplanowany został na niedzielę, 23 kwietnia.