STS

Dwaj gracze Lunatic-Hai w Laser Kittenz

Koreańskie zespoły rządzą obecnie światową sceną Overwatch – co do tego nie ma wątpliwości. Z tego też powodu nieczęsto zdarza się, by któryś z graczy z Azji zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery na Starym Kontynencie i nie ma w tym nic dziwnej. Niemniej teraz jesteśmy świadkami takiej właśnie sytuacji. Po zaledwie trzech dniach współpracy Byeon […]

Koreańskie zespoły rządzą obecnie światową sceną Overwatch – co do tego nie ma wątpliwości. Z tego też powodu nieczęsto zdarza się, by któryś z graczy z Azji zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery na Starym Kontynencie i nie ma w tym nic dziwnej. Niemniej teraz jesteśmy świadkami takiej właśnie sytuacji.

Po zaledwie trzech dniach współpracy Byeon „Munchkin” Sang-Beom oraz Lee „claris” Keon-Ho opuścili szeregi Lunatic-Hai. Wszystko z powodu podejrzeń o nieuczciwe zagrywki – Munchkin miał posiadać konto „smurf”, natomiast claris miał mieć na sumieniu m.in. korzystanie w przeszłości z nieuczciwego oprogramowania. Oczywiście obaj gracze nie przyznali się do winy, jednak ich nowy zespół bezzwłocznie zerwał dopiero co podpisane kontrakty.

Rękę do Koreańczyków wyciągnęło Laser Kittenz, przechodzące ostatnio spore zmiany personalne. Co ciekawe, skład zespołu liczy obecnie aż siedmiu członków i to mimo tego, że podziękowano testowanemu od kilku dni Mikkelowi „Sypehowi” Kleinowi. Możliwe zatem, że w niedługim czasie dowiemy się o kolejnym pożegnaniu w szeregach tej ekipy.

Obecny skład Laser Kittenz prezentuje się następująco:

  • Finley „Kyb” Adisi
  • Luís „Greyy” Perestrolo
  • Carl „crems” Aspehult
  • Ivo „Linepro” Kolev
  • Nicholas „skipjack” Rosada
  • Byeon „Munchkin” Sang-Beom
  • Lee „claris” Keon-Ho

Przy okazji warto zauważyć, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Dennis „INTERNETHULK” Hawelka nie będzie sprawował funkcji szkoleniowca zespołu. Zamiast tego, Niemiec zdecydował się przyjąć ofertę Rogue, gdzie testowany będzie jako analityk.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
D.Va

D.Va dołącza do grona bohaterów Heroes of the Storm

Podczas transmisji z uruchomienia HotS 2.0 poznaliśmy nowego bohatera, który pojawi się w produkcji Blizzarda. Tak jak w przypadku poprzedniego czempi...