STS
Shushei

Shushei przechodzi na e-sportową emeryturę

Jeden z pierwszych Polaków na profesjonalnej scenie League of Legends oraz mistrz świata rezygnuje z rywalizacji w turniejach e-sportowych. Maciej „Shushei” Ratuszniak ogłosił dzisiaj zakończenie kariery e-sportowca. Polak zaznaczył jednak, że nie porzuci grania z czystej przyjemności. W komentarzach pod postem umieszczonym na swoim Facebooku wspomniał również, że nie wyklucza ponownego uruchomienia swojego kanału streamingowego.

Shushei swoją przygodę na europejskiej scenie zaczął w myRevenge, z którym zwyciężył podczas przystanku Intel Extreme Masters w Hanowerze. Wkrótce potem skład trafił pod skrzydła Fnatic. Pod banderą nowej organizacji Polakowi udało się wywalczyć awans na Mistrzostwa Świata, a następnie wygrać te zawody w składzie z między innymi Enrique „xPeke” Cedeño Martínezem.

W kolejnych latach reprezentował m.in. barwy IWantCookie oraz DragonBorns.net. Po rozpadzie DB w sierpniu 2013 roku Shusheia nie zobaczyliśmy już w LCS EU. Ostatnimi czasy już na rodzimej scenie grał między innymi dla Venatores oraz Teamu ESC PRO.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Vitality kaSing

Red Bulls kontra Millenium na start trzeciego dnia CSQ

Już dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się trzeci dzień Challenger Series Qualifier EU 2017 Summer. Na najlepszej drodze do awansu do Challenger Seri...