Challenger Series EU
fot. lolesports.com

Wind And Rain z awansem do Challenger Series EU!

Przed kilkoma minutami poznaliśmy pierwszą drużynę, która awansowała do Challenger Series EU 2017 Summer. Mimo że przed startem CSQ nikt nie traktował Wind And Rain w jako faworyta, to ostatecznie zespół ten zaskoczył wszystkich fanów. W meczu o awans WAR pokonało Tricked eSports 3:0.

Niedziela, 28 maja
14:00 Wind And Rain 3 : 0 Tricked eSports Bo5

Obydwie drużyny zapewniły nam wiele emocji podczas dzisiejszego spotkania. DarkSide i kompani nie byli stroną tak dominującą, jak mogłoby wynikać z ostatecznego rezultatu. Choć WAR zwyciężyło, to w większości duński skład zdobył kilka Baronów oraz inhibitorów. Również walki drużynowe szły im całkiem nieźle. Podczas jednej z nich Atom zdołał zgarnąć quadra killa. W efekcie przewaga była raz po jednej, raz po drugiej stronie. Koniec końców jednak Wind And Rain zawsze było górą.

Ostatniego uczestnika CS EU 2017 Summer Qualifier wyłoni spotkanie Teamu LDLC z Red Bulls. Obejrzeć je będziecie mogli pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
H2k-Gaming LCS EU 2017 Spring

H2K i Splyce zainaugurują letni split w Europie

Już w najbliższy czwartek najlepsze drużyny Starego Kontynentu rozpoczną walkę o mistrzostwo LCS EU 2017 Summer Split. W puli nagród znalazło się 200...

>