Dafran zbanowany przez Blizzard i odsunięty od składu Selfless

Na kilka dni przed rozpoczęciem zawodów Overwatch Contenders Season Zero Daniel „dafran” Francesca z Selfless Gaming został zbanowany przez Blizzard. Kara nie ma jednak związku z cheatowaniem, a jest efektem toksycznego zachowania duńskiego DPS-a.

W ostatnim czasie dafran był wielokrotnie reportowany za trollowanie oraz podburzanie innych do czynów mających znamiona griefingu. Na reakcję producentów Overwatcha nie trzeba było długo czekać – Duńczyk w 5. sezonie gier rankingowych już nie zagra, a ponadto wykluczony został również jego udział w nadchodzącym Overwatch Contenders.

Kara ta nie miała przełożenia na ekipę Francesci, Selfless Gaming, ale mimo to organizacja również zdecydowała się wyciągnąć konsekwencje wobec swojego zawodnika. Został on karnie odsunięty od drużyny, ale, co ważne, Selfless nie ma zamiaru się od niego odwrócić. Włodarze zapewnili, że udzielą graczowi ze Skandynawii wszelkiej pomocy w znalezieniu odpowiedniej porady psychologicznej oraz emocjonalnej.

Wobec tego obecny skład Selfless Gaming prezentuje się następująco:

  • Jay „sinatraa” Won
  • Jeff „emongg” Anderson
  • Bobby „Kresnik” Wiemer
  • Michael „Michael3D” Wilbanks
  • Daniel „dhaK” Paz
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Vitality Vander

Team Vitality kontra Splyce na start kolejnego dnia LCS EU

We wczorajszych spotkaniach LCS EU 2017 Summer Split mogliśmy oglądać poczynania drużyn z grupy A. Dzięki zwycięstwu Fnatic nad G2 Caps i spółka obron...