Rift Rivals
fot. leagueoflegends.com

Kilka zmian w turnieju Rift Rivals: EU vs NA

Do rozpoczęcia Rift Rivals zostało niespełna dwa tygodnie. Pierwszy z turniejów inauguracyjnego cyklu rozpocznie się 3 lipca. Jeżeli najbardziej interesuje was rywalizacja lig z obydwu stronach Atlantyku, warto zapoznać się z poniższym artykułem. Riot Games dokonał bowiem kilka znaczących zmian w strukturze zawodów przeznaczonych dla Europy i Ameryki Północnej, wliczając w to wydłużenie zmagań do czterech dni.

Rozgrywki ruszą 5 lipca, a nie dzień później, jak początkowo planowano. Efektem wcześniejszego startu jest zwiększenie liczby gier podczas fazy grupowej. Riot postanowił dać drużynom okazję do rewanżu – każda formacja zagra dwukrotnie z reprezentantem przeciwnego regionu. Faza zasadnicza trwać będzie trzy dni, podczas których łącznie zobaczymy 18 spotkań.

Zmiany dotknęły również finałów. System King of the Hill porzucono na rzecz bardziej standardowego formatu. W ostatnim meczu zmierzą się najlepsi reprezentanci Europy i Ameryki Północnej z fazy grupowej. Finał rozegrany zostanie w systemie Bo5.

Rozgrywki Rift Rivals: NA vs EU odbędą się w Berlinie 5-8 lipca. Organizatorzy poinformowali również, że sprzedaż biletów ruszy pojutrze o godzinie 17:00. Jeśli planujecie na żywo zobaczyć w akcji drużyny takie jak Team SoloMid, Fnatic czy Unicorns of Love, zapiszcie sobie ten adres.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT Black znowu w komplecie - mausi uzupełnia skład

Po kilku tygodniach poszukiwań PACT Black uzupełnia wreszcie skład swojej dywizji CS:GO. Do czwórki dotychczas występujących zawodników dołączył Kryst...