Wojciech "Tabasko" Kruza ujawnił, iż został szkoleniowcem występującego w Challenger Series EU 2017 Summer Split Wind and Rain. Polak podjął się trenerskiego fachu głównie ze względu na swoją przerwę od profesjonalnej gry, spowodowaną brakiem drużyny z prawdziwego zdarzenia oraz chęć udoskonalenia swoich umiejętności.

Wojciech Kruza jest obecnie uważany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników pochodzących z Polski. Indywidualne umiejętności oraz ogromny talent stawiają tego zawodnika w o wiele lepszym świetle w porównaniu do pozostałych dżunglerów grających na polskiej scenie. Gracz ten niejednokrotnie pokazywał się już w rozgrywkach Challenger Series oraz w zamkniętych kwalifikacjach do owej ligi, często szokując europejskich entuzjastów League of Legends swoimi kapitalnymi zagrywkami. Bez wątpienia Tabasko posiada również potężną wiedzę na temat samej gry, dlatego też pomoże on głównemu trenerowi oraz zawodnikom Wind and Rain lepiej przygotowywać się do zmagań w letniej rundzie CS EU 2017.

W momencie dołączenia Tabasko do Wind and Rain formacja posiadała na swoim koncie jedną porażkę. Zespół przegrał w pierwszej kolejce Challenger Series na Giants Gaming głównie z powodu przymusu wystawienia do inauguracyjnego starcia aż trzech zmienników. Niemniej jednak w drugim tygodniu rozgrywek WAR poradziło sobie znacznie lepiej, remisując na chwalony przez wielu Team RB.

Kolejny sprawdzian Pawła "Woolite'a" Pruskiego i reszty będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę, 2 lipca, kiedy to WAR zmierzy się z FC Schalke 04.