STS
Shaco
fot. leagueoflegends.com

Patch 7.13 zagościł na Summoner’s Rift

Na serwerach League of Legends pojawiła się nowa aktualizacja. Patch oznaczony numerem 7.13 wprowadza standardowo kilka zmian w balansie czempionów oraz przedmiotów. Jedną z większych nowości, jakie niesie ta aktualizacja jest modyfikacja systemu honorowania graczy po zakończonym meczu oraz wprowadzenie skórek SKT T1 w nagrodę za zwycięstwo Worlds 2016. Bohaterowie Łącznie w gronie zmodyfikowanych czempionów […]

Na serwerach League of Legends pojawiła się nowa aktualizacja. Patch oznaczony numerem 7.13 wprowadza standardowo kilka zmian w balansie czempionów oraz przedmiotów. Jedną z większych nowości, jakie niesie ta aktualizacja jest modyfikacja systemu honorowania graczy po zakończonym meczu oraz wprowadzenie skórek SKT T1 w nagrodę za zwycięstwo Worlds 2016.

Bohaterowie

Łącznie w gronie zmodyfikowanych czempionów znalazło się trzynaście postaci. Wzmocnienia dostało kilkoro bohaterów głównie granych w dżungli, m.in. Kindred, Rek’Sai oraz Shaco. Osłabienie natomiast pojawiło się u Galio, którego pancerz nie jest już tak mocny, a Wichry Wojny (Q) będą zadawać mniejsze obrażenia podstawowe, jednocześnie lepiej skalując się z AP. Więcej o zmianach wśród bohaterów w patchu 7.13 znajdziecie pod tym adresem.

Przedmioty

Kilka zmian pojawiło się również w inwentarzu. Zupełnej modyfikacji uległa Maska Otchłani – nie tylko będzie się ją budować z Katalizatora Eonów, ale również zmieniono jej pasywny bonus, aby bardziej pasował do nowego przepisu. Oprócz tego wzmocniono również nagrody przedmiotów z linii Starożytnej Monety. Dla junglerów Riot Games również przygotował zmiany. Od teraz Zaklęcie: Runiczne Echa będzie najlepszym wyborem, jeśli macie problemy z maną w dżungli. Jeżeli chcecie zapoznać się z pozostałymi zmianami w przedmiotach, zapraszamy tutaj.

Inne zmiany:

  • zmiana systemu honorowania zawodników po zakończonym meczu
  • zwiększenie złota dla zabójcy Heralda (od teraz 100 szt.)
  • rotacyjny tryb gry: Legenda o Królu Poro (30 czerwca – 4 lipca oraz 7-11 lipca)
  • więcej wskazówek na ekranie wczytywania
  • dodanie przycisku losowego bohatera w niektórych trybach i możliwość kupna skórki przy wyborze bohaterów
  • dodanie skórek SK telecom T1 za zwycięstwo Worlds 2016

Pełną listę zmian, jakie przyniósł patch 7.13 znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESLMP: Pierwsze otwarte eliminacje CS:GO na ostatniej prostej

Pierwszy otwarty turniej eliminacyjny w Counter-Strike: Global Offensive do 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski wystartował wczoraj wieczorem. Po wtorkow...