STS
LVP/Origen

Iluzjonist pomoże Origen w Challenger Series

Ireneusz „Iluzjonist” Opaliński zagra dla Origen w najbliższej kolejce Challenger Series. Informację tę potwierdziła zarówno drużyna, jak i sam zawodnik na swoich profilach społecznościowych. Nie są to jedyne zmiany, jakie nastąpią w zespole, bowiem do drużyny dołącza nowy sztab szkoleniowy, a także dwóch innych zawodników. Fatalna sytuacja Origen w walce o Challenger Series zmusiła władze […]

Ireneusz „Iluzjonist” Opaliński zagra dla Origen w najbliższej kolejce Challenger Series. Informację tę potwierdziła zarówno drużyna, jak i sam zawodnik na swoich profilach społecznościowych. Nie są to jedyne zmiany, jakie nastąpią w zespole, bowiem do drużyny dołącza nowy sztab szkoleniowy, a także dwóch innych zawodników.

Fatalna sytuacja Origen w walce o Challenger Series zmusiła władze organizacji do podjęcia kroków, które mogą zapewnić spadkowiczowi z EU LCS powrót na szczyt. Postanowiono zatrudnić Jannicka „Exi” Bruchera jako głównego analityka oraz Nikolę „xani” Zrinjskiego jako asystenta trenera. Nowym junglerem zespołu zostanie Jan „SevenArmy” Fragstein, który wypadł bardzo dobrze podczas testów. Ostatnią zmianą jest wykorzystanie graczy z hiszpańskiej dywizji Origen, Matusa „neon” Jakubcika oraz wspomnianego wcześniej Iluzjonista, w najbliższej kolejce.

Dla Iluzjonista będzie to kolejna szansa na grę w Challenger Series. Wcześniej zaprezentował się podczas spotkania z Paris Saint-Germain, gdzie dzięki swojej grze Rakanem zapewnił swojej drużynie dwie wygrane mapy.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Esports KennyS

ESL One: G2 Esports kolejnym ćwierćfinalistą

G2 Esports pokonało SK Gaming na Inferno i zapewniło sobie grę w play-offach ESL One Cologne 2017. Francuski zespół jest czwartym ćwierćfinalistą turn...