Już w pierwszym meczu DreamHack ASTRO Open Valencia 2017 doszło do sporego zaskoczenia. Team EnVyUs został pokonany przez KPI Gaming!

  • Team EnVyUs 14:16 KPI Gaming - Train

Zważając na to, że Team EnVyUs zaczął pojedynek na Trainie, to każdy inny wynik niż wysokie prowadzenie tej drużyn byłby sporym zaskoczeniem. Francusko-belgijski skład dobrze zaczął, bo od wygranej pistoletówki, a później zaczął zdobywać kolejne rundy. Co prawda EnVy zdarzały się drobne pomyłki, które wykorzystywało KPI, ale na półmetku Hiszpanie i tak przegrywali 5:10.

Ku zaskoczeniu widzów po zmianie stron to zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego zaczęli dominować. Pięć pierwszych rund trafiło właśnie na konto KPI i zaczynało pachnieć sensacją. EnVyUs skorzystało jednak z przerwy taktycznej przy stanie 10:10, co pozwoliło tej ekipie na chwilowe przełamanie. Podopieczni Damiena "maLeKa" Marcela mieli sporo problemów i ostatecznie to KPI zwyciężyło 16:14.

W drugim meczu zagrają dwie północnoamerykańskie formacje: Counter Logic Gaming oraz NRG Esports. Spotkanie będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska, a w relacji tekstowej znajdziecie aktualne informacje na temat zmagań.