Counter-Strike: Global Offensive

BLAST Premier Fall Groups 2022

Maciej Petryszyn18.08.2022, godz. 08:19
fot. BLAST

Informacje

Nazwa BLAST Premier Fall Groups 2022
Data 19 – 28 sierpnia 2022
Miejsce Kopenhaga, Dania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 177 498 $
System faza grupowa GSL

Uczestnicy

Astralis

BIG

Complexity Gaming

Evil Geniuses

Xyp9x tabseN JT⁠ Brehze
gla1ve syrsoN FaNg⁠ CeRq
k0nfig faveN floppy⁠ HexT
blameF Krimbo Grim⁠ neaLaN
farlig k1to hallzerk RUSH
trace (trener) gob b (trener) T.c (trener) Vorborg (trener)

FaZe Clan

G2 Esports

Heroic

Team Liquid

rain huNter- stavn EliGE
broky NiKo cadiaN NAF
Twistzz m0NESY TeSeS oSee
karrigan jks sjuush nitr0
ropz HooXi jabbi YEKINDAR
RobbaN (trener) XTQZZZ (trener) Xizt (trener) adreN (trener)

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

OG

Team Vitality

s1mple REZ flameZ apEX
electroNic Plopski nexa ZywOo
Perfecto hampus F1KU dupreeh
b1t es3tag NEOFRAG Magisk
sdy Brollan degster Spinx
B1ad3 (trener) djL (trener) ruggah (trener) zonic (trener)

Faza grupowa


Grupa A
Półfinał UB Finał UB Finał
Team Vitality 16
OG 11
Team Vitality 16
Ninjas in Pyjamas 12
Ninjas in Pyjamas 16 Team Vitality 17
Astralis 10 Astralis 19
1. runda LB Finał LB
Ninjas in Pyjamas 9
Astralis 16
OG 9
Astralis 16

Grupa B
Półfinał UB Finał UB Finał
Natus Vincere 9
Complexity Gaming 16
Complexity Gaming 14
Team Liquid 16
G2 Esports 12 Team Liquid 4
Team Liquid 16 Natus Vincere 16
1. runda LB Finał LB
Complexity Gaming 3
Natus Vincere 16
Natus Vincere 16
G2 Esports 14

Grupa C
Półfinał UB Finał UB Finał
FaZe Clan 16
Evil Geniuses 8
FaZe Clan 16
Heroic 10
Heroic 16 Faze Clan 10
BIG 13 Heroic 16
1. runda LB Finał LB
Heroic 16
BIG 14
Evil Geniuses 6
BIG 16

Harmonogram
19 sierpnia

Półfinał drabinki wygranych grupy A

13:00 Team Vitality 16:11 OG Dust2
14:00 Ninjas in Pyjamas 16:10 Astralis Overpass

Finał drabinki wygranych grupy A

15:30 Team Vitality 16:12 Ninjas in Pyjamas Inferno

1. runda drabinki przegranych grupy A

16:30 OG 9:16 Astralis Mirage

Finał drabinki przegranych grupy A

18:00 Ninjas in Pyjamas 9:16 Astralis Ancient

Finał grupy A

19:30 Team Vitality 17:19 Astralis Mirage
20 sierpnia

Półfinał drabinki wygranych grupy B

13:00 Natus Vincere 9:16 Complexity Gaming Overpass
14:00 G2 Esports 12:16 Team Liquid Mirage

Finał drabinki wygranych grupy B

15:30 Complexity Gaming 14:16 Team Liquid Vertigo

1. runda drabinki przegranych grupy B

16:30 Natus Vincere 16:14 G2 Esports Mirage

Finał drabinki przegranych grupy B

18:00 Complexity Gaming 3:16 Natus Vincere Overpass

Finał grupy B

19:30 Team Liquid 4:16 Natus Vincere Dust2
21 sierpnia

Półfinał drabinki wygranych grupy C

13:00 FaZe Clan 16:8 Evil Geniuses Inferno
14:00 Heroic 16:13 BIG Nuke

Finał drabinki wygranych grupy C

15:30 FaZe Clan 16:10 Heroic Nuke

1. runda drabinki przegranych grupy C

16:30 Evil Geniuses 6:16 BIG Mirage

Finał drabinki przegranych grupy C

18:00 Heroic 16:14 BIG Nuke

Finał grupy C

19:30 FaZe Clan 10:16 Heroic Inferno

Faza play-in

1. runda 2. runda 3. runda
Astralis 0
OG 2
FaZe Clan 1
OG 2
Complexity Gaming 0 Natus Vincere 2
OG 2 Team Vitality 0
Team Vitality 2
G2 Esports 1
G2 Esports 2 Heroic 0
BIG 0 Team Liquid 2
Team Liquid 2
Ninjas in Pyjamas 0
Ninjas in Pyjamas 2
Evil Geniuses 1

Harmonogram
25 sierpnia

1. runda play-inów

13:00 OG 2:0 Complexity Gaming Ancient 16:13
Overpass 16:4
16:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 Evil Geniuses Nuke 16:7
Overpass 7:16
Inferno 16:11
20:00 G2 Esports 2:0 BIG Vertigo 16:8
Dust2 16:7
26 sierpnia

2. runda play-inów

13:00 Faze Clan 1:2 OG Ancient 10:16
Mirage 16:9
Inferno 11:16
16:30 Team Liquid 2:0 Ninjas in Pyjamas Overpass 16:13
Mirage 19:17
20:00 Team Vitality 2:1 G2 Esports Vertigo 16:4
Nuke 5:16
Inferno 16:6
27 sierpnia

3. runda play-inów

13:00 Astralis 0:2 OG Ancient 12:16
Mirage 12:16
16:30 Heroic 0:2 Team Liquid Vertigo 6:16
Overpass 8:16
20:00 Natus Vincere 2:0 Team Vitality Inferno 16:10
Mirage 16:13
28 sierpnia

Mecze ostatniej szansy

13:00 Faze Clan 2:1 Astralis Inferno 16:9
Ancient 16:19
Nuke 16:10
16:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 Heroic Inferno 16:14
Mirage 9:16
Overpass 16:7
20:00 G2 Esports 2:1 Team Vitality Vertigo 16:14
Dust2 13:16
Mirage 16:13

Klasyfikacja końcowa

1-3. Team Liquid, Natus Vincere, OG 27 500 $
4-6. Faze Clan, G2 Esports, Ninjas in Pyjamas 17 500 $
7-9. Astralis, Heroic, Team Vitality 8 500 $
10-12. BIG, Complexity Gaming, Evil Geniuses 5 666 $

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja z BLAST Premier Fall Groups 2022 dostępna będzie na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu.