Counter-Strike: Global Offensive

ESL Challenger League Season 41 – Europa

Maciej Petryszyn28.05.2022, godz. 08:07
fot. ESL

Informacje

Nazwa ESL Challenger League Season 41
Data 26 kwietnia – 26 czerwca 2022
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 50 000 $ + 1 miejsce w ESL Pro League Conference Season 17
System faza grupowa GSL + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

1WIN

Copenhagen Flames

ECSTATIC

Entropiq

TRAVIS Jabbi birdfromsky El1an⁠
deko nicoodoz maNkz Lack1⁠
glowiing roeJ Daffu NickelBack⁠
flamie HooXi FASHR Krad⁠
fostar Zyphon XELLOW Forester⁠
MSE (trener) vorborg (trener) hooch (trener)

Falcons Esports

Team Finest

HEET

K23

hAdji anarkez Lucky neaLaN
Maka kreaz bodyy xsepower
Keoz shokz afro X5G7V
Python twist Djoko Raijin
Kyojin PlesseN Ex3rcice clax
Ozstrik3r (trener) bogdan (trener) matHEND (trener) Solaar (trener)

ex-MAD Lions

Movistar Riders

Sangal Esports

SAW

TMB mopoz S3NSEY JUST
jL alex Soulfly MUTiRiS
Woro2k DeathZz⁠ ScrunK rmn
sdy SunPayus kory stadodo
Buzz dav1g⁠ kyuubii arki
kuben (trener) bladE (trener) TuGuX (trener) vts (trener)

Sinners Esports

Sprout

Wisła Games

x-kom AGO

beastik Spiidi⁠ SZPERO Furlan
ZEDKO slaxz- jedqr leman
SHOCK raalz⁠ Goofy F1KU
NEOFRAG Staehr⁠ Sobol ultimate
forsyy lauNX snatchie AxEcHo
Tomkeejs (trener) BERRY⁠ (trener) Loord (trener) minirox (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Movistar Riders 2 2 0   1. Entropiq 2 2 0
  2. 1WIN 3 2 1   2. Sinners Esports 3 2 1
  3. Wisła Games 3 1 2   3. ECSTATIC 3 1 2
  4. Sangal Esports 2 0 2   4. Team Finest 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Falcons Esports 2 2 0   1. HEET 2 2 0
  2. SAW 3 2 1   2. Sprout 3 2 1
  3. x-kom AGO 3 1 2   3. ex-MAD Lions 3 1 2
  4. Copenhagen Flames 2 0 2   4. K23 2 0 2

Harmonogram
26 kwietnia

Grupa A

19:00 Movistar Riders 2:1 Sangal Esports Inferno 16:6
Vertigo 8:16
Mirage 16:11
19:00 Wisła Games 2:1 1WIN Ancient 10:16
Dust2 16:9
Nuke 16:5
27 kwietnia

Mecz wygranych grupy A

19:00 Movistar Riders 2:0 Wisła Games Nuke 16:13
Inferno 16:11

Mecz przegranych grupy A

19:00 Sangal Esports 0:2 1WIN Vertigo 6:16
Overpass 15:19
3 maja

Decydujący mecz grupy A

19:00 Wisła Games 0:2 1WIN Nuke 11:16
Dust2 8:16
4 maja

Grupa B

19:00 Entropiq 2:0 Team Finest Vertigo 16:5
Ancient 16:8
19:00 Sinners Esports 2:1 ECSTATIC Vertigo 9:16
Ancient 19:16
Inferno 16:10
10 maja

Mecz wygranych grupy B

19:00 Entropiq 2:0 Sinners Esports Vertigo 16:3
Ancient 16:7

Mecz przegranych grupy B

19:00 Team Finest 1:2 ECSTATIC Overpass 23:25
Ancient 16:7
Vertigo 11:16
11 maja

Decydujący mecz grupy B

19:00 Sinners Esports 2:0 ECSTATIC Inferno 22:20
Overpass 16:7
17 maja

Grupa C

19:00 Copenhagen Flames 0:2 Falcons Esports w/o
19:00 SAW 1:2 x-kom AGO Nuke 16:11
Ancient 10:16
Vertigo 13:16
18 maja

Mecz wygranych grupy C

19:00 Falcons Esports 2:0 x-kom AGO Nuke 16:10
Vertigo 16:9

Mecz przegranych grupy C

19:00 Copenhagen Flames 0:2 SAW w/o
25 maja

Decydujący mecz grupy C

19:00 SAW 2:1 x-kom AGO Nuke 19:15
Ancient 17:19
Vertigo 16:12
28 maja

Grupa D

19:00 K23 0:2 ex-MAD Lions Vertigo 14:16
Overpass 11:16
30 maja

Grupa D

13:00 Sprout 1:2 HEET Overpass 19:15
Dust2 11:16
Ancient 14:16
31 maja

Mecz wygranych grupy D

19:00 ex-MAD Lions 1:2 HEET Inferno 3:16
Ancient 16:3
Dust2 7:16

Mecz przegranych grupy D

19:00 K23 1:2 Sprout Ancient 12:16
Mirage 16:14
Dust2 12:16
1 czerwca

Decydujący mecz grupy D

19:00 ex-MAD Lions 1:2 Sprout Mirage 16:9
Ancient 12:16
Inferno 6:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
Riders 2
Sprout 0
Riders 0
FALC 2
FALC 2
SIN 0
FALC 2
1WIN 1
HEET 0
SAW 2
SAW 0 FALC 3
1WIN 2 1WIN 0
EIQ 1
1WIN 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
SAW 2 1WIN 2
Sprout 1 Riders 0
Sprout 2 SAW 0
SIN 1 Riders 2
Riders 2
EIQ 1
HEET 0
EIQ 2

Harmonogram
22 czerwca

Ćwierćfinał drabinki wygranych

19:00 Movistar Riders 2:0 Sprout Vertigo 16:10
Nuke 16:9
19:00 Falcons Esports 2:0 Sinners Esports Mirage 16:13
Dust2 16:2
19:00 HEET 0:2 SAW Ancient 14:16
Nuke 17:19
19:00 Entropiq 1:2 1WIN Dust2 16:4
Ancient 8:16
Vertigo 5:16
23 czerwca

Półfinał drabinki wygranych

19:00 Movistar Riders 1:2 Falcons Esports Inferno 13:16
Mirage 16:14
Overpass 17:19
19:00 SAW 0:2 1WIN Dust2 5:16
Nuke 9:16

1. runda drabinki przegranych

19:00 Sprout 2:1 Sinners Esports Inferno 16:12
Overpass 11:16
Vertigo 16:5
19:00 HEET 0:2 Entropiq Overpass 12:16
Vertigo 7:16
24 czerwca

Finał drabinki wygranych

19:00 1WIN 1:2 Falcons Esports Vertigo 16:14
Nuke 9:16
Dust2 8:16

2. runda drabinki przegranych

19:00 SAW 2:1 Sprout Inferno 17:19
Ancient 16:12
Vertigo 16:14
19:00 Entropiq 1:2 Movistar Riders Overpass 16:13
Vertigo 9:16
Ancient 9:16
25 czerwca

3. runda drabinki przegranych

15:00 SAW 0:2 Movistar Riders Ancient 9:16
Overpass 8:16

Finał drabinki przegranych

19:00 1WIN 2:0 Movistar Riders Vertigo 16:14
Mirage 16:11
26 czerwca

Finał

19:00 Falcons Esports 3:0 1WIN Default 1:0
Vertigo 16:10
Nuke 16:10

Klasyfikacja końcowa

1. Falcons Esports 20 000 $ + EPL Conference
2. 1WIN 11 500 $
3. Movistar Riders 7 000 $
4. SAW 4 000 $
5-6. Entropiq, Sprout 2 500 $
7-8. HEET, Sinners Esports 1 250 $
9-12. ECSTATIC, ex-MAD Lions, Wisła All iN! Games Kraków, x-kom AGO
13-16. Copenhagen Flames, Team Finest, K23, Sangal Esports baraże

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESL Challenger League Season 41 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.