Counter-Strike: Global Offensive

ESL Challenger Melbourne 2022

Maciej Petryszyn18.08.2022, godz. 18:42
fot. ESL

Informacje

Nazwa ESL Challenger Melbourne 2022
Data 2 – 4 września 2022
Miejsce Melbourne, Australia
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 100 000 $
System faza grupowa: dwie grupy GSL
faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji

Transmisja

Uczestnicy

Entropiq

Evil Geniuses

Grayhound Gaming

Imperial Esports

El1an⁠ PwnAlone Sico FalleN
NickelBack⁠ ben1337 INS fer
Krad⁠ djay aliStair boltz
Forester⁠ Jonji Liazz VINI
mir viz Hatz chelo
hooch (trener) Muenster (trener) Kingfisher (trener) fnx (trener)

OG

paiN Gaming

VERTEX Esports Club

Wings Up Gaming

flameZ PKL pz lan
nexa biguzera BRACE gas
F1KU hardzao malta ChildKing
NEOFRAG zevy BL1TZ Martin
degster skullz ADDICT B1NGO
ruggah (trener) bruno (trener) Rita (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Entropiq 2 2 0   1. paiN Gaming 2 2 0
  2. Wings Up Gaming 3 2 1   2. Imperial Esports 3 2 1
  3. OG 3 1 2   3. Grayhound Gaming 3 1 2
  4. Evil Geniuses 2 0 2   4. VERTEX Esports Club 2 0 2

Harmonogram
2 września

Grupa A

02:30 OG 16:13 Wings Up Gaming Mirage
04:10 Entropiq 16:4 Evil Geniuses Overpass

Grupa B

05:50 Imperial Esports 16:13 VERTEX Esports Club Inferno
07:30 paiN Gaming 16:12 Grayhound Gaming Nuke

Mecz wygranych grupy A

09:10 OG 13:16 Entropiq Mirage

Mecz wygranych grupy B

10:50 Imperial Esports 5:16 paiN Gaming Dust2

Mecz przegranych grupy A

12:30 Wings Up Gaming 2:0 Evil Geniuses Inferno 16:7
Nuke 16:11
3 września

Mecz przegranych grupy B

03:00 VERTEX Esports Club 0:2 Grayhound Gaming Vertigo 3:16
Inferno 5:16

Decydujący mecz grupy A

06:30 OG 0:2 Wings Up Gaming Inferno 13:16
Ancient 13:16

Decydujący mecz grupy B

10:00 Imperial Esports 2:0 Grayhound Gaming Inferno 16:8
Nuke 16:12

Faza pucharowa

Półfinały Finał
Entropiq 0
Imperial Esports 2
Imperial Esports 1
paiN Gaming 2
paiN Gaming 2
Wings Up Gaming 0

Harmonogram
4 września

Półfinały

01:00 Entropiq 0:2 Imperial Esports Overpass 11:16
Dust2 6:16
04:30 paiN Gaming 2:0 Wings Up Gaming Inferno 16:8
Nuke 19:17

Finał

08:00 Imperial Esports 1:2 paiN Gaming Overpass 17:19
Nuke 16:7
Dust2 12:16

Klasyfikacja końcowa

1. paiN Gaming 50 000 $
2. Imperial Esports 20 000 $
3-4. Entropiq, Wings Up Gaming 10 000 $
5-6. Grayhound Gaming, OG 3 000 $
7-8. Evil Geniuses, VERTEX Esports Club 2 000 $