Counter-Strike

Esports World Cup – CS2

fot. Esports World Cup Foundation

Informacje

Nazwa Esports World Cup
Data 17 – 21 lipca 2024
Miejsce Rijad, Arabia Saudyjska
Gra CS2
Uczestników 15
Pula nagród 1 000 000 $
Format • Faza otwarcia: drabinka pojedynczej eliminacji BO3
• Faza play-in: drabinka pojedynczej eliminacji BO1
• Faza play-off: drabinka pojedynczej eliminacji BO3

Uczestnicy

ComplexityComplexity

FaZe ClanFaZe Clan

FlyQuestFlyQuest

FURIA

JT rain INSINS yuurih
floppy broky aliStair KSCERATO
Grim karrigan Liazz FalleN
hallzerk ropz Vexite chelo
EliGE frozen dexter skullz
T.c (trener) NEO (trener) erkaSt (trener) sidde (trener)

G2 EsportsG2 Esports

JiJieHaoJiJieHao

M80M80

MIBR

huNter- m1N1 Swisher exit
NiKo ISSAA reck brnz4n
m0NESY 0SAMAS⁠ slaxz- insani
malbsMd Kjaerbye⁠ s1n drop
Snax dennyslaw⁠ Lake saffee
TaZ (trener) dephh (trener) nak (trener)

The MongolZThe MongolZ

MOUZMOUZ

Natus VincereNatus Vincere

Sashi EsportsSashi Esport

bLitz torzsi b1t kwezz
Techno4K xertioN Aleksib IceBerg
910 siuhy jL Lucky
mzinho Jimpphat iM Cabbi
Senzu Brollan w0nderful MistR
maaRaa (trener) sycrone (trener) B1ad3 (trener) HUNDEN (trener)

Team Spirit

Team VitalityTeam Vitality

Virtus.proVirtus.pro

chopper apEX Jame
magixx ZywOo FL1T
zont1x Spinx fame
donk flameZ n0rb3r7
sh1ro mezii electroNic
hally (trener) XTQZZZ (trener) XomA (trener)

 

Transmisja

Faza otwarca

17 lipca

Mecze kwalifikacyjne

13:30 MOUZ 2:1 Sashi Esport Nuke 11:13
Ancient 13:7
Mirage 13:5
13:30 FaZe Clan 2:0 FlyQuest Anubis 16:13
Nuke 13:11
13:30 G2 Esports 2:0 The MongolZ Ancient 13:11
Inferno 16:13
16:45 Natus Vincere 2:0 FURIA Nuke 13:11
Mirage 13:5
Dust2
16:45 Team Vitality 2:0 M80 Vertigo 13:11
Dust2 13:5
20:00 Team Spirit 2:0 MIBR Nuke 13:4
Vertigo 13:3
20:00 Virtus.pro 2:0 Complexity Anubis 13:9
Dust2 13:4

Faza play-in

1. runda 2. runda 3. runda
Sashi 13
JiJieHao 8
Sashi 15
FURIA 19
FlyQuest 5
FURIA 13
FURIA 13
MongolZ 9
MongolZ 13
MIBR 2
MongolZ 13
M80 8
M80 16
Complexity 14

Harmonogram
18 lipca

1. runda

12:30 JiJieHao 8:13 Sashi Esport Ancient
12:30 FlyQuest 5:13 FURIA Nuke
13:55 The MongolZ 13:2 MIBR Inferno
13:55 M80 16:14 Complexity Anubis

2. runda

15:20 Sashi Esport 15:19 FURIA Nuke
16:45 The MongolZ 13:8 M80 Ancient

3. runda

18:10 FURIA 13:9 The MongolZ Nuke

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
MOUZ 0
FURIA 0
TBD 0
TBD 0
NAVI 0
FaZe 0
TBD 0
TBD 0
Spirit 1
G2 2
G2 0
TBD 0
Vitality 0
Virtus.pro 0

Harmonogram
18 lipca

Ćwierćfinał

20:00 Team Spirit 1:2 G2 Esports Mirage 8:13
Nuke 16:14
Ancient 5:13
19 lipca

Ćwierćfinał

13:30 Team Vitality vs Virtus.pro BO3
16:45 MOUZ vs FURIA BO3
20:00 Natus Vincere vs FaZe Clan BO3
20 lipca

Półfinał

16:45 G2 Esports vs TBD BO3
20:00 TBD vs TBD BO3
21 lipca

Wielki finał

20:00 TBD vs TBD BO3

Klasyfikacja końcowa

1. 400 000 $
2. 175 000 $
3-4. 85 000 $
5-8. 40 000 $
9. The MongolZ 20 000 $
10-11. M80, Sashi Esport 15 000 $
12-15. Complexity, FlyQuest, JiJieHao, MIBR 10 000 $