Counter-Strike: Global Offensive

IEM Road to Rio – Americas

Maciej Petryszyn4.10.2022, godz. 00:45
fot. ESL

Informacja

Nazwa Intel Extreme Masters Road to Rio – Americas
Data 5 – 9 października 2022
Miejsce Sztokholm, Szwecja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 6 miejsc na IEM Rio Major 2022
System system szwajcarski

Uczestnicy

00 NATION DNB

9z Team

Arctic eSports

ATK

coldzera dgt MaLLby MisteM
fry max ninjaZ Fadey
TACO dav1deuS short motm
latto nqz history b0denmaster
dumau buda ponter Swisher
fox (sub) tgeF (sub)
chucky (trener) zakk (trener) exp (trener) sprayxd

Complexity

Evil Geniuses

FURIA

Imperial Sportsbet.io

JT⁠ Brehze yuurih FalleN
FaNg⁠ CeRq arT fer
floppy autimatic KSCERATO boltz
Grim HexT drop VINI
hallzerk neaLaN saffee chelo
viz (sub) decenty (sub)
T.c (trener) Vorborg⁠ (trener) tacitus (trener) fnx (trener)

INFINITY

Isurus

Team Liquid

MIBR

spamzzy1 Noktse EliGE exit
k1Nky deco NAF Tuurtle
tor1towOw meyern oSee JOTA
Pacman reversive nitr0 brnz4n
Marro luchov YEKINDAR HEN1
GuepaRd (sub)
alone (trener) pino (trener) daps (trener) BIT (trener)

Nouns Esports

O Plano

Team oNe eSports

paiN Gaming

JazzPimp kNg Maluk3 PKL
jeorgesnorts yel pesadelo biguzera
cynic caike trk hardzao
Bwills piriaz1n iDk zevy
cxzi NEKIZ malbsMd skullz
nosraC (sub) nython (sub)
SEMPHIS (trener) zews (trener) lokomotioN (trener) rato feliz (trener)

Faza zasadnicza

Drużyna Bilans 1. runda 2. runda 3. runda 4. runda 5. runda
Evil Geniuses 3:0
16:7
16:14
2:1
Team Liquid 3:0
16:6
19:16
2:1
00 NATION DNB 3:1
16:19
16:10
16:11
2:1
9z Team 3:1
19:16
22:20
1:2
2:0
FURIA 3:1
16:2
14:16
16:2
2:0
Complexity 3:2
16:6
16:7
1:2
1:2
2:1
Imperial Sportsbet.io 3:2
16:2
20:22
11:16
2:1
2:0
paiN Gaming 3:2
16:13
7:16
16:8
0:2
2:0
ATK 2:3
5:16
16:11
16:8
0:2
2:0
Isurus 2:3
2:16
10:16
2:0
2:1
1:2
Nouns Esports 2:3
7:16
16:2
8:16
2:1
0:2
MIBR 1:3
16:9
16:19
8:16
1:2
O Plano 1:3
9:16
16:10
2:16
1:2
Team oNe eSports 1:3
6:16
10:16
2:0
1:2
Arctic eSports 0:3
13:16
11:16
0:2
INFINITY 0:3
2:16
2:16
0:2

1. runda
5 października

Drużyny z bilansem 0:0

12:00 FURIA 16:2 INFINITY Ancient
12:00 Imperial Sportsbet.io 16:2 Isurus Overpass
13:15 paiN Gaming 16:13 Arctic eSports Nuke
13:15 Nouns Esports 7:16 Evil Geniuses Mirage
14:30 Complexity 16:5 ATK Vertigo
14:30 00 NATION DNB 16:19 9z Team Overpass
15:45 Team Liquid 16:6 Team oNe eSports Dust2
15:45 MIBR 16:9 O Plano Nuke

2. runda
5 października

Drużyny z bilansem 1:0

18:00 FURIA 14:16 Evil Geniuses Nuke
18:00 9z Team 22:20 Imperial Sportsbet.io Nuke
19:15 Team Liquid 19:16 MIBR Ancient
19:15 Complexity 16:7 paiN Gaming Ancient

Drużyny z bilansem 0:1

20:30 Arctic eSports 11:16 ATK Ancient
20:30 Nouns Esports 16:2 INFINITY Nuke
21:45 Isurus 10:16 00 NATION DNB Inferno
21:45 O Plano 16:10 Team oNe eSports Inferno

3. runda
6 października

Drużyny z bilansem 1:1

13:30 MIBR 8:16 ATK Dust2
13:30 Nouns Esports 8:16 paiN Gaming Nuke
14:45 O Plano 2:16 FURIA Mirage
14:45 Imperial Sportsbet.io 11:16 00 NATION DNB Inferno

Drużyny z bilansem 2:0

16:00 Evil Geniuses 2:1 9z Team Overpass 16:5
Dust2 11:16
Mirage 16:13
16:00 Complexity 1:2 Team Liquid Inferno 9:16
Overpass 16:14
Ancient 7:16

Drużyny z bilansem 0:2

19:30 Isurus 2:0 Arctic eSports Inferno 16:9
Ancient 16:10
19:30 Team oNe eSports 2:0 INFINITY Inferno 16:14
Mirage 16:10

4. runda
7 października

Drużyny z bilansem 2:1

13:00 FURIA 2:0 paiN Gaming Nuke 16:8
Vertigo 16:13
13:00 ATK 0:2 9z Team Inferno 2:16
Dust2 7:16
16:30 Complexity 1:2 00 NATION DNB Inferno 13:16
Overpass 16:10
Ancient 14:16

Drużyny z bilansem 1:2

16:30 Nouns Esports 2:1 O Plano Nuke 16:19
Inferno 22:20
Vertigo 16:12
20:00 Imperial Sportsbet.io 2:1 Team oNe eSports Mirage 16:12
Inferno 16:19
Overpass 16:11
20:00 MIBR 1:2 Isurus Overpass 16:13
Nuke 14:16
Dust2 11:16

5. runda
8 października

Drużyny z bilansem 2:2

13:00 paiN Gaming 2:0 ATK Dust2 16:9
Vertigo 16:6
16:30 Imperial Sportsbet.io 2:0 Nouns Esports Inferno 22:18
Overpass 16:10
20:00 Complexity 2:1 Isurus Inferno 11:16
Overpass 16:7
Nuke 16:1

Mecze decydujące
9 października

Mecz o 8. miejsce

13:00 Imperial Sportsbet.io 2:0 paiN Gaming Vertigo 16:14
Overpass 19:16

Mecz o 1. miejsce

16:30 Evil Geniuses 0:2 Team Liquid Ancient 23:25
Overpass 17:19

Mecz o 6. miejsce

20:00 Complexity 1:2 Imperial Sportsbet.io Inferno 13:16
Nuke 16:11
Overpass 20:22

Klasyfikacja końcowa

1. Team Liquid legenda
2. Evil Geniuses pretendent
3. 9z Team pretendent
4. 00 NATION DNB kandydat
5. FURIA kandydat
6. Imperial Sportsbet.io kandydat
7. Complexity
8. paiN Gaming
9-11. ATK, Isurus, Nouns Esports
12-14. MIBR, O Plano, Team oNe eSports
15-16. Arctic eSports, INFINITY

Transmisja

Transmisja z meczów amerykańskiego Intel Extreme Masters Road to Rio wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV.