Counter-Strike: Global Offensive

IEM Road to Rio – Europe #1

Maciej Petryszyn4.10.2022, godz. 00:47
fot. ESL

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Road to Rio – Europe #1
Data 4 – 9 października 2022
Miejsce Malta
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 8 miejsc na IEM Rio Major 2022
System system szwajcarski

Uczestnicy

1WIN

Astralis

Aurora Gaming

B8

TRAVIS Xyp9x delus1onn Hkta
deko gla1ve KaiR0N- r1nkle
glowiing k0nfig Lack1 cptkurtka023
flamie blameF RAiLWAY alex666
lollipop21k Farlig sugaR amster
mouseTT (sub) MistR (sub)
MSE (trener) trace (trener) starix (trener) maddened (trener)

Bad News Eagles

Cloud9

ECSTATIC

Eternal Fire

SENER1 nafany maNkz XANTARES
gxx- sh1ro kraghen woxic
juanflatroo interz Queenix imoRR
sinnopsyy Ax1Le Cabbi MAJ3R
rigoN HObbit brzer paz
alpha (sub) xfl0ud (sub)
stikle- (trener) groove (trener) tmL (trener) hardstyle⁠ (trener)

FaZe Clan

Fnatic

forZe

G2 Esports

rain KRIMZ Jerry huNter-
broky mezii KENSI NiKo
Twistzz nicoodoz zorte m0NESY
karrigan roeJ Norwi jks
ropz FASHR shalfey HooXi
olofmeister (sub) Peppzor (sub) Lekr0 (sub)
RobbaN (trener) keita (trener) Fierce (trener) XTQZZZ (trener)

GamerLegion

Ninjas in Pyjamas

Team Spirit

Sprout

iM REZ chopper slaxz-
isak hampus magixx Staehr⁠
acoR es3tag s1ren lauNX
siuhy Brollan Patsi Zyphon
Keoz Aleksib w0nderful refrezh
maxster (sub) zont1x (sub)
ash (trener) djL (trener) hally (trener) BERRY⁠ (trener)

Faza zasadnicza

Drużyna Bilans 1. runda 2. runda 3. runda 4. runda 5. runda
FaZe Clan 3:0
28:25
19:17
2:1
Ninjas in Pyjamas 3:0
16:12
16:7
2:1
Cloud9 3:1
16:6
16:13
1:2
2:0
Team Spirit 3:1
16:9
12:16
22:20
2:0
Sprout 3:1
19:17
16:12
1:2
2:1
Bad News Eagles 3:2
16:14
7:16
16:3
0:2
2:1
Fnatic 3:2
16:4
17:19
9:16
2:0
2:0
GamerLegion 3:2
25:28
16:10
20:22
2:1
2:0
1WIN 2:3
9:16
16:14
16:13
0:2
0:2
B8 2:3
6:16
19:16
16:9
1:2
0:2
forZe 2:3
17:19
14:16
2:0
2:0
1:2
Astralis 1:3
12:16
16:9
3:16
0:2
Eternal Fire 1:3
14:16
9:16
2:1
0:2
G2 Esports 1:3
16:0
13:16
13:16
1:2
Aurora Gaming 0:3
4:16
10:16
1:2
ECSTATIC 0:3
0:16
16:19
0:2

1. runda
4 października

Drużyny z bilansem 0:0

11:00 Bad News Eagles 16:14 Eternal Fire Dust2
11:00 Sprout 19:17 forZe Inferno
12:15 G2 Esports 16:0 ECSTATIC Ancient
12:15 Cloud9 16:6 B8 Ancient
13:30 FaZe Clan 28:25 GamerLegion Mirage
13:30 Team Spirit 16:9 1WIN Nuke
14:45 Ninjas in Pyjamas 16:12 Astralis Nuke
14:45 Aurora Gaming 4:16 Fnatic Overpass

2. runda
5 października

Drużyny z bilansem 0:1

11:00 forZe 14:16 1WIN Nuke
11:00 ECSTATIC 16:19 B8 Nuke
12:15 Aurora Gaming 10:16 GamerLegion Ancient
12:15 Astralis 16:9 Eternal Fire Inferno

Drużyny z bilansem 1:0

16:00 FaZe Clan 19:17 Fnatic Nuke
16:00 Sprout 16:12 Team Spirit Mirage
17:15 Cloud9 16:13 G2 Esports Mirage
17:15 Ninjas in Pyjamas 16:7 Bad News Eagles Vertigo

3. runda
6 października

Drużyny z bilansem 1:1

11:00 Bad News Eagles 16:3 Astralis Ancient
11:00 Team Spirit 22:20 GamerLegion Ancient
11:00 B8 16:9 Fnatic Ancient
12:15 1WIN 16:13 G2 Esports Ancient

Drużyny z bilansem 2:0

13:30 FaZe Clan 2:1 Sprout Ancient 19:17
Nuke 16:19
Mirage 16:5
14:45 Cloud9 1:2 Ninjas in Pyjamas Mirage 9:16
Inferno 16:11
Vertigo 14:16

Drużyny z bilansem 0:2

14:45 Eternal Fire 2:1 Aurora Gaming Vertigo 16:9
Mirage 15:19
Nuke 16:8
17:00 forZe 2:0 ECSTATIC Overpass 16:7
Dust2 16:7

4. runda
7 października

Drużyny z bilansem 2:1

14:30 Team Spirit 2:0 Bad News Eagles Nuke 16:6
Mirage 16:11
14:30 Cloud9 2:0 1WIN Vertigo 16:12
Overpass 16:13
14:30 B8 1:2 Sprout Nuke 16:13
Vertigo 13:16
Inferno 7:16

Drużyny z bilansem 1:2

18:00 Fnatic 2:0 Eternal Fire Vertigo 16:10
Overpass 16:11
18:00 G2 Esports 1:2 GamerLegion Vertigo 16:3
Mirage 4:16
Inferno 12:16
18:00 Astralis 0:2 forZe Mirage 14:16
Nuke 14:16

5. runda
8 października

Drużyny z bilansem 2:2

18:00 forZe 1:2 Bad News Eagles Dust2 16:13
Ancient 12:16
Mirage 4:16
18:00 Fnatic 2:0 1WIN Overpass 16:5
Ancient 16:9
18:00 GamerLegion 2:0 B8 Overpass 16:12
Nuke 16:10

Mecze decydujące
9 października

Mecz o 4. miejsce

14:30 TBTeam Spirit 2:1 Cloud9 Vertigo 16:8
Dust2 5:16
Ancient 16:13

Klasyfikacja końcowa

1. FaZe Clan legenda
2. Ninjas in Pyjamas legenda
3. Sprout legenda
4. Team Spirit legenda
5. Cloud9 pretendent
6. Bad News Eagles pretendent
7. GamerLegion kandydat
8. Fnatic kandydat
9-11. 1WIN, B8, forZe
12-14. Astralis, Eternal Fire, G2 Esports
15-16. Aurora Gaming, ECSTATIC

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiego Intel Extreme Masters Road to Rio wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV.