fot. ESL

pyth zastąpi znajdera w GODSENT podczas DreamHack Atlanta 2017

Od rozpoczęcia DreamHack ASTRO Open Atlanta 2017 dzieli nas już tylko kilka dni. Jak się jednak okazuje, nie wszystkie zaproszone ekipy będą w stanie pojawić się w Stanach Zjednoczonych w pełnych składach. Sytuacja taka dotknęła szwedzkie GODSENT.

Wszystko z powodu urlopów, które zawodnicy skandynawskiej formacji zorganizowali sobie już dawno temu. Mimo to ostatecznie zdecydowali się oni zmienić swoje plany i przyjąć zaproszenie na DreamHacka w Atlancie. Wyjątkiem jest jednak Andreas „znajder” Lindberg, który swój wyjazd miał zarezerwowany już od kilku miesięcy.

Zamiast niego w barwach GODSENT wystąpi Jacob „pyth” Mourujärvi. 23-latek pozostaje bezrobotny od maja tego roku, gdy rozwiązana została jego dotychczasowa umowa z Ninjas in Pyjamas. Amerykański turniej będzie dla niego zatem okazją do ponownego zaprezentowania się międzynarodowej publiczności.

Bardzo się cieszę z możliwości wspólnej gry w Atlancie z taką drużyną jak GODSENT – przyznał pyth w opublikowanym oświadczeniu. – Przez ostatnie miesiące nie pozostałem aktywny, skupiając się na innych sprawach, ale brakowało mi rywalizacji i jestem jej głodny, dlatego chcę przyjechać tutaj z chłopakami i spróbować zdobyć tytuł – dodał.

Skład GODSENT podczas DreamHack Atlanta 2017 będzie wyglądać następująco:

  • Markus „pronax” Wallsten
  • Jonas „Lekr0” Olofsson
  • Simon „twist” Eliasson
  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • Graham „messioso” Pitt
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PGL Major: Immortals vs Vega Squadron - statystyki graczy

Reprezentanci Immortals nie dali większych szans zawodnikom Vega Squadron i zwyciężyli na Trainie 16:6. Brazylijska formacja ma na swoim koncie jedno...