Pompa Team z dywizją FIFA, Owca nowym zawodnikiem

Oficjele Pompa Teamu już dawno temu zapowiedzieli, że w przyszłości zamierzają rozszerzyć swoją działalność poza CS:GO i LoL-a. Udało się dopiero teraz, gdy organizacja Szymona „IsAmU” Kasprzyka ogłosiła oficjalnie współpracę z Polonią Środa Wielkopolska.

Dzięki umowie partnerskiej Pompa zakontraktowała nowego zawodnika FIFA, Michała „Owcę” Owczarzak. Bynajmniej nie jest to gracz anonimowy – w przeszłości Owca osiągał liczne sukcesy i to zarówno grając na PlayStation 3, jak i na PC. Udało mu się m.in. znaleźć się w najlepszej szesnastce światowych finałów ESWC 2011 oraz zająć 3. miejsce podczas Mistrzostw Polski FIFA Ultimate Team 2014. Jednakże ostatnie triumfy 27-latek święcił przy okazji FIFA 14 i od tego momentu zniknął nieco z radarów. Dopiero teraz, przy wsparciu znanej organizacji, będzie miał okazję przypomnieć się kibicom.

 Wznawiamy działalność wraz z ogłoszeniem bardzo dobrej informacji – napisał na swoim profilu na Facebooku Owczarzak. – Z dniem dzisiejszym nawiązuję współpracę z Pompa Team, a także Polonią Środa Wielkopolska. Jestem mega zadowolony, gdyż chęć do grania wróciła ze zdwojoną siłą. Co prawda mamy koniec sezonu FIFA 17, wiec został mi tylko jeden turniej, a mianowicie eliminacje do PlayStation League i to tyle jeśli chodzi o 17-stkę. Później chwila przerwy i na 18-stke zaczynamy ostroooo grać, by przypomnieć sobie dawne czasy, a wierzę, że jest to możliwe – zakończył.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Starcie Team 1 z Paper zainauguruje trzecią kolejkę ESL MP

Przed nami trzecia kolejka fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Dziś wieczorem czekają nas dwa spotkania, które bez wąt...