STS
fot. ESL

Jak poradzi sobie Libik w dzisiejszych meczach ESL MP?

Przed nami kolejny dzień zmagań League of Legends w ramach 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Dzisiaj standardowo czekają nas dwa starcia w formacie Bo3. Na początek Team DPD stanie w szranki ze Sneaky FoxEZ. Tuż po tym spotkaniu o pierwsze punkty powalczą Złodzieje Monitorów oraz Zaprzęg. Team DPD VS 19:00 Sneaky FoxEZ Faworytem tego spotkania […]

Przed nami kolejny dzień zmagań League of Legends w ramach 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Dzisiaj standardowo czekają nas dwa starcia w formacie Bo3. Na początek Team DPD stanie w szranki ze Sneaky FoxEZ. Tuż po tym spotkaniu o pierwsze punkty powalczą Złodzieje Monitorów oraz Zaprzęg.

Team DPD VS
19:00
Sneaky FoxEZ

Faworytem tego spotkania wydaje się być Team DPD. Wydaje, bowiem w zespole doszło do jednej zmiany. Na dolnej alei w miejsce Bartka „Dzondzego” Królaka zagra Marek „Libik” Kręgiel, z pewnością znany entuzjastom polskiej sceny LoL-a. W trzecim sezonie w barwach MeetYourMakers występował w rozgrywkach LCS EU. Co ciekawe, wraz z nim grali dwaj inni zawodnicy obecnego składu DPD – Jakub „Kubon” Turewicz oraz Krystian „Czaru” Przybylski. Od ostatniej profesjonalnej gry Libika minął już jednak ponad rok, więc nie wiadomo, jak prezentuje się obecnie forma polskiego wspierającego. Choć Sneaky FoxEZ plasuje się niże jw tabeli tabeli, to zespół ten z pewnością może sięgnąć po zwycięstwo wykorzystując możliwy brak zgrania między zawodnikami DPD.

Złodzieje Monitorów VS
21:00
Zaprzęg

Drugie z zaplanowanych spotkań zakończy serię porażek którejś z drużyn w ESL MP. Ani jedna, ani druga drużyna po dziś dzień nie ugrała choćby jednej mapy. Ponadto w związku ze słabymi występami w składzie Zaprzęgu doszło do zmiany. Formacja rozstała się z dotychczasowym junglerem, Patrykiem „Kermysem” Wojewódzkim, a w jego miejsce sprowadziła Adama „Crazy’ego” Fedoruka. Ponieważ zmiana ta została zgłoszona zbyt późno, dzisiaj lukę w dżungli wypełni jeden z rezerwowych Zaprzęgu – Michał „Ravenno” Owczarski albo Jakub „Kubyd” Grobelny. Dla żadnego z wymienionych zawodników pozycja junglera nie jest ulubioną, co daje nieznaczną przewagę Złodziejom Monitorów.

Transmisja

Mecze 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski możecie obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja dzisiejszych spotkań rozpocznie się o godzinie 19:00. Więcej informacji na temat rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej oraz pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE i PENTA powalczą dziś w ESEA Premier Season 25

Wczoraj zarówno gracze PRIDE, jak i PENTA Sports odnieśli zwycięstwa w ESEA Premier Season 25 i dziś będą walczyć o kolejne cenne punkty w internetowy...