STS
FC Schalke 04 Esports - CS EU 2017 Summer
fot. twitter.com/S04Esports

Schalke 04 powalczy o powrót do LCS EU

Za nami ostatni mecz play-offów Challenger Series. W spotkaniu Teamu RB z Schalke 04 triumfowała ekipa z Gelserkirschen, która wygrała 3:1. Dzięki temu zwycięstwu Upset i kompani powalczą o powrót do LCS EU w Promotion Tournament. Formacji kaSinga pozostało cieszyć się z miejsca w rozgrywkach CS EU 2018 Spring.

FC Schalke 04 3 : 1
Team RB

Promotion Tournament zostanie rozegrany w systemie podwójnej eliminacji. Dzięki wyższemu rozstawieniu jako pierwsze swego rywala wybierze Mysterious Monkeys. Oponentem ekipy Kikisa będzie Giants Gaming lub Schalke 04. Do najbardziej prestiżowych rozgrywek LoL-a w Europie awansują zwycięzcy drabinki wygranych oraz drabinki przegranych. Dwie pozostałe ekipy od następnego splitu grać będą w Challenger Series. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy rozpoczną się rozgrywki o awans do LCS EU 2018 Spring Split.

Uczestnicy Promotion Tournament EU 2018 Spring:
Mysterious Monkeys Ninjas in Pyjamas Giants Gaming FC Schalke 04
Seed #1 Seed #2 Seed #3 Seed #4

Poszczególne seedy dotyczą wyboru strony w nieparzystych potyczkach danego meczu. Dla przykładu, drużyna z seedem #1 będzie mogła wybrać stronę w pierwszej, trzeciej oraz ewentualnie piątej bitwie na Summoner’s Rift, niezależnie od rywala. Analogicznie formacja z niższym seedem będzie mogła wybrać stronę tylko w parzystych starciach serii.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: PRIDE z kompletem punktów na początek czwartej kolejki

Na początek czwartej kolejki zmagań 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski PRIDE podjęło Pompa Team Black. Ostatecznie lepszą ekipą okazała się być drużyna...